Popüler Analistten Altcoin Sepeti: Ayı Piyasasında Bunlar Patlayabilir!

Bir kripto analisti, mevcut ayı piyasasına rağmen kâr için satın alınabilecek en iyi altcoin’ler hakkında değerlendirmelerini paylaştı. InvestAnswers’a göre, piyasanın en iyi seçenekleri beş katman-1 altcoin ile birlikte Solana (SOL) ve Polygon (MATIC). InvestAnswers analisti, bunların ayı piyasasında mücadele eden ancak uzun vadede büyük potansiyele sahip kriptolar olduğunu düşünüyor.

Kripto para dünyasının yakından takip edilen YouTube kanallarından birinin sunucusu, kârlı altcoin’ler listesine Harmony (ONE), TRON (TRX), Tezos (XTZ) Flow (FLOW) ve Fantom’u (FTM) ekledi. Diğer nedenlerin yanı sıra, ünlü sunucu, günlük aktif kullanıcı (DAU) başına fiyat göz önüne alındığında, 7 altcoin’in tamamının şu anda ucuz olduğuna inanıyor. Analist bir varlığa değer biçmenin başka yolları olsa da, DAU metriğinin, birikim yapmaya başlamak isteyen trader’ların bakması gereken iyi yerlerden biri olduğunu söylüyor.

Crypto market cap verisi

Bunların yanında analist, piyasanın genellikle değişken olduğu ve gidişatı doğru bir şekilde tahmin etmenin imkansız olabileceği konusunda uyarıyor. InvestAnswers, kriptonun istikrarsızlığını Tesla hissesi ile karşılaştırarak şu uyarıyı ekliyor:

“Fiyat hareketinin farklı kripto paraları nasıl etkileyeceği belli değil. Bazen piyasa hiç mantıklı değil… Örneğin, Tesla şu anda 18,19 ayın en düşük seviyesinde işlem görüyor ve son 18 ila 19 ayda kaydettikleri ilerleme miktarı akıllara durgunluk veriyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Bilmiyorum. Piyasalar mantıksız.”

Bitcoin 63 bin dolar yolunda

InvestAnswers’ın videosu ayrıca bir Bitcoin tahmini de içeriyor. Analist, trader’ların 2023 baharına kadar “20.000 dolara yakın veya 30.000 doların altında” fiyatlardan Bitcoin satın almak için daha fazla fırsata sahip olacağını söylüyor. Ancak, 2024 yılı için iyimser.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere dördüncü Bitcoin halving etkinliğinin 2024 baharında gerçekleşmesi bekleniyor. Tarihsel olarak, Bitcoin fiyatı bu etkinlikten önceki ve sonraki dönemde yükselir. Fiyat hareketini öngören Elliott Impulse Wave’i analiz ederek sonuca varan InvestAnswers, Bitcoin’in Nisan 2024’te 63.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Bitcoin‘in fiyatı son günlerde 17.000 doların altına düştü, bu 2020’den beri görülmeyen bir seviye. Ne olursa olsun, bir Finder raporu, Bitcoin’in 2022 sona ermeden önce 25.000 dolara ulaşacağını öne sürüyor. Öte yandan piyasa analisti Wendy O, Bitcoin’in geçmiş ayı piyasalarında olduğu gibi yüzde 85’e kadar düzeltme yapabileceğinden, bu yıl 10.000 dolarlık bir fiyatın mümkün olduğuna inanıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Crypto News Flash


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.