Popüler Analist, Yaklaşan Altcoin Sezonu İçin Bu Üç Token’ı Satın Aldı!

Tanınmış kripto analisti Michaël van de Poppe, yaklaşmakta olan bir altcoin sezonu için hazırlanırken üç token satın aldığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda trader, uzun süredir önemli ölçüde hareket etmemiş kriptoların veya “dino coin’lerin” Bitcoin’e karşı yeni zirvelere doğru patlamalar yaşayacağını beklediğini söylüyor.

Van de Poppe’un listelediği ilk kripto varlığı, aylardır önemli bir direniş seviyesinin kapısını çaldığını belirttiği; Stellar Lumens Bitcoin çifti (XLM/BTC).

“Bu nedenle, gösterilen bu direncin bir sonraki testi büyük olasılıkla XLM’yi yeni bir boğa döngüsünün başlayacağı direnç boyunca zorlayacak.”

Eğer XLM / BTC çifti, 1.200 satoshi (0.000012) direncini kırarsa, Van de Poppe 1.500 satoshi (0.000015), 1.850 satoshi (0.0000185) ve 2.200 satoshi’yi (0.000022) hedeflenecek ve kar elde edilecek fiyat seviyeleri olarak listeliyor.

Analistin radarında olan ikinci para, Van de Poppe’ye göre kendini Bitcoin’e (DIA / BTC) karşı bir boğa rallisi için hazırlayan merkezi olmayan finans (DeFi) oracle’ı DIA’dır. DIA / BTC’nin 1.700 (0.000017) ve 2.300 (0.000023) satoshi seviyelerini hedeflediğini ve bunun mevcut 718 satoshi’lik (0.00000718) değerinden %68’in üzerinde potansiyel kazanımı temsil ettiğini söylüyor.

Van de Poppe ayrıca DIA için, önümüzdeki haftalarda ABD doları bazında, %122’lik bir ralli hedefliyor.

Bu nedenle, şu anda 4 dolar seviyesi civarında olduğunu varsayarsak, DIA için sıradaki hedefin 8.00 dolar seviyesinden fazla olacağını düşünüyorum, ancak sanırım bundan da çok daha fazlası var. “

Van de Poppe’nin satın alma listesindeki üçüncü para, kripto ve fiat para cüzdanı Swipe’ın yerel varlığı olan SXP’dir. Analiste göre, SXP / BTC, 6.000 satoshi’lik (0.00006) önceki direncini desteğe çevirdi ve yukarı doğru fırlamaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 6.000 satslık bu alan, tutunulması gereken kritik bir çizgidir ve grafikte gösterildiği gibi, şu anlık destek için bu seviyeyi koruduğumuzu ve Swipe’da büyük, devasa hamleler yapacağımızı düşünüyorum.”

Video izlemek için tıklayın!

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.