Popüler Analist Bitcoin’in 4 Hedefini Belirtti, Seviyeler Şaşkına Çevirdi!

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı sert bir şekilde yükseldi ve tüm zamanların en yüksek oranına ulaşarak rekor kırdı. Bu rekordan sonra ise birçok kişinin kafasında Bitcoin’in bir sonraki atılımının hangi yönde olacağına dair sorular belirdi. Bu direncin bütün yatırımcı sınıfının takip ettiği tek pürüz olduğu ve kırıldığı düşünüldüğünde, analistlerin fikirlerine göre bir sonraki adım 25.000 dolar olabilir. İşte bu sayının önemi…

Bitcoin Tüm Zamanların En Büyük Rekorunu Kırdı!

Neredeyse üç senedir kripto yatırımcıları merakla bugünü bekliyordu. BTC bütün zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitcoin’e yüksek oranlardan yatırım gerçekleştirenler için zor bir süreç oldu. Bitcoin neredeyse 20 bin dolarlık seviyeye ulaştıktan sonra 3.000 dolara kadar düşüş yaşadı. Bu olaydan 3 sene geçtikten sonra Bitcoin yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar çıktı.

1.272 Fibonacci uzantısı Bitcoin fiyatı için sıradaki mantıksal hedef | Kaynak: TradingView.com

Bu başarı, finans sektöründe yüksek bir eko yarattı. Analistler, bir yatırımcının bu durumun dalgasını çekeceğine inanıyor. Analistlerin şimdiki çalışması ise var olan boğa piyasasında Bitcoin’in bir sonraki hedefinin ne olduğunu anlamak. Ünlü bir kripto analisti; sıradaki mantıksal seviyenin 24.800 dolar ile 25.000 doların hemen alt seviyesinde olacağını düşünüyor.

Jamie Holmes Bitcoin’in Sırayla Hangi Seviyeleri Göreceğini Açıkladı!

Kripto analisti Jamie Holmes; Bitcoin’in sıradaki hedefinin 1.272 Fibonacci uzantısı seviyesinde gerçekleşeceğini söylüyor. Bu durumun yanında analiste göre seviyeler; 1.618, 2.618, 3.618 kısaca 30.000 dolar, 50.000 dolar ve  75.000 dolar olmaktadır. Jamie Holmes’a göre 1.272 Fibonacci uzantısının ardından diğer hedefler adım adım oluşabilir. Son olarak Jamie Holmes’ın fikirlerine göre, aylık grafiklerde görülen bir ‘’yükseliş örneği’’nden sonra ATH yeniden teste tabi tutuldu. Şimdi ise analist sıradaki hedefin 25.000 dolar olacağını dile getiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.