Popüler Analist Bitcoin’in 4 Hedefini Belirtti, Seviyeler Şaşkına Çevirdi!

0
414

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı sert bir şekilde yükseldi ve tüm zamanların en yüksek oranına ulaşarak rekor kırdı. Bu rekordan sonra ise birçok kişinin kafasında Bitcoin’in bir sonraki atılımının hangi yönde olacağına dair sorular belirdi. Bu direncin bütün yatırımcı sınıfının takip ettiği tek pürüz olduğu ve kırıldığı düşünüldüğünde, analistlerin fikirlerine göre bir sonraki adım 25.000 dolar olabilir. İşte bu sayının önemi…

Bitcoin Tüm Zamanların En Büyük Rekorunu Kırdı!

Neredeyse üç senedir kripto yatırımcıları merakla bugünü bekliyordu. BTC bütün zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitcoin’e yüksek oranlardan yatırım gerçekleştirenler için zor bir süreç oldu. Bitcoin neredeyse 20 bin dolarlık seviyeye ulaştıktan sonra 3.000 dolara kadar düşüş yaşadı. Bu olaydan 3 sene geçtikten sonra Bitcoin yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar çıktı.

1.272 Fibonacci uzantısı Bitcoin fiyatı için sıradaki mantıksal hedef | Kaynak: TradingView.com

Bu başarı, finans sektöründe yüksek bir eko yarattı. Analistler, bir yatırımcının bu durumun dalgasını çekeceğine inanıyor. Analistlerin şimdiki çalışması ise var olan boğa piyasasında Bitcoin’in bir sonraki hedefinin ne olduğunu anlamak. Ünlü bir kripto analisti; sıradaki mantıksal seviyenin 24.800 dolar ile 25.000 doların hemen alt seviyesinde olacağını düşünüyor.

Jamie Holmes Bitcoin’in Sırayla Hangi Seviyeleri Göreceğini Açıkladı!

Kripto analisti Jamie Holmes; Bitcoin’in sıradaki hedefinin 1.272 Fibonacci uzantısı seviyesinde gerçekleşeceğini söylüyor. Bu durumun yanında analiste göre seviyeler; 1.618, 2.618, 3.618 kısaca 30.000 dolar, 50.000 dolar ve  75.000 dolar olmaktadır. Jamie Holmes’a göre 1.272 Fibonacci uzantısının ardından diğer hedefler adım adım oluşabilir. Son olarak Jamie Holmes’ın fikirlerine göre, aylık grafiklerde görülen bir ‘’yükseliş örneği’’nden sonra ATH yeniden teste tabi tutuldu. Şimdi ise analist sıradaki hedefin 25.000 dolar olacağını dile getiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın