Ocak 9, 2024

Popüler Altcoin Piyasaya Meydan Okudu: %20 Yükselen Fiyat Dikkat Çekiyor!


Katman-1 blok zinciri SEI ve yerel token’ı, son 24 saat içinde %20’lik bir sıçramayla güçlü bir toparlanma gösterdi ve bir kez daha 0,75 dolara ulaştı. Altcoin boğa koşusunun ortasında, fiyat geçen ay %170 arttı.

Sei (SEI), Avrupa ve ABD’deki tatil sonrası piyasa durgunluğunun ortasında dayanıklılık göstererek gücünü gösterdi. Altcoin şaşırtıcı bir şekilde 4 Ocak 2024’te piyasa beklentilerine meydan okuyarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Fiyat 0,433 dolarlık destek seviyesinden %95’lik kayda değer bir artış göstererek 0,851399 dolarlık en yüksek fiyata yükseldi. Bu artış aynı zamanda daha geniş bir rallinin parçasıydı ve SEI’nin fiyatını geçen ay %170’in üzerinde bir büyümeye itti. Tüm bu büyüme eğirisi ise 1,7 milyar doları aşan piyasa değeriyle dikkat çekti.

Sei Network, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan, gelişmiş ölçeklenebilirlik, güvenlik ve verimlilik sağlamak için titizlikle hazırlanmış son teknoloji bir blok zinciri platformu olarak da biliniyor.

Platform, karmaşıklık ve verimlilik arasında bir denge kuran bir blok zinciri mimarisine sahiptir. Ayrıca, bu mimari Sei Network’ün hızlı işlem işlemeyi kolaylaştırmasını, sağlam güvenlik önlemleri uygulamasını ve dApp geliştirmeye elverişli uyarlanabilir bir ortam yaratmasını sağlar.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?