Popüler Altcoin Güncelleme Öncesi Büyük Ralli Kaydetti!

Filecoin ağının yerel token’ı FIL, depolama ağını programlanabilir hale getirecek bir ağ yükseltmesi öncesinde yükselmeye devam ediyor.

Verilere göre FIL token Pazartesi günü %25 artışla 6,37 dolara ulaştı. Bu da token’ın ay boyunca %26 yükseldiği anlamına geliyor. Daha geniş kripto endüstrisi de geçtiğimiz ay boyunca mücadele etti ve genel piyasa değeri 1 trilyon doların altına sık sık düştü. Güncel verilere göre toplam değer 1.07 trilyon dolar değerinde.

Filecoin Virtual Machine (FVM) ağ yükseltmesi Salı günü aktif edilecek. Yazılım platformu akıllı sözleşmeler sunacak ve geliştiricilerin Filecoin ağı üzerinde merkezi olmayan uygulamalar tasarlamasına olanak tanıyacak.

Filecoin fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ekim 2020’de ana ağında yayına giren Filecoin, kullanıcıların bilgisayarlarındaki boş depolama alanını kiralamalarını sağlıyor. Platform, dosyaların saklanmasına ve geri alınmasına yardımcı olan ağ katılımcılarını ödüllendiriyor.

Filecoin’in web sitesine göre, FVM yükseltmesi, madenciler için kalıcı depolama ve finansal hizmetler (örneğin, teminat kredisi, likit stake etme, sigorta protokolleri) gibi daha fazla kullanımın kilidini açacak.

Binance, FIL’i Binance hesaplarında tutan kullanıcılar için ilgili teknik gereksinimleri karşılayarak Filecoin’in ağ yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı.

Çok zincirli bir borç verme, stake etme ve likidite havuzu platformu olan Bitfrost, Pazartesi günü Filecoin için likit stake etme tokeninin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Platformdan atılan bir tweet’te “$vFIL yakında http://bifrost.app adresinde basılmaya hazır olacak!” denildi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coindesk


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.