Eylül 5, 2023

Popüler Altcoin Dipten Alım Fırsatı Yaratmış Olabilir: Ayılar Yenilmeye Hazır!


BLUR fiyatı güne olumlu bir şekilde başlamasına rağmen 0,,1915 dolar civarındaki direnci aşmayı başaramadı. Bu da ayıların kontrolü ele geçirmesine ve fiyatın 0,1826 dolara kadar gerilemesine neden oldu.

Ayılar hakimiyetini arttırırken, BLUR’un piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacminde de düşüş yaşanadı. Piyasa değeri %2 gerilerken, işlem hacmi %9,23 oranında azaldı. Düşüş momentumu devam ederse ve 0,1826 dolarlık destek seviyesi aşılırsa, izlenecek bir sonraki destek seviyesi 0,175 dolar civarındadır. Altcoin yükseliş momentumunu geri kazanabilir ve mevcut direnç seviyesi olan 0,187 doların üzerine çıkabilirse, önceki en yüksek seviyesi olan 0,195 doları yeniden test edebilir ve yukarı doğru yörüngesine devam edebilir.

blur analiz

BLUR’un mevcut eğilimi, Aroon aşağı değeri %78,57 ve Aroon yukarı değeri %7,14 ile güçlü bir negatif tutuma işaret ediyor. Bu formasyon, Blur’un yakında daha da düşebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, Aroon yukarı değeri yükselmeye başlar ve Aroon aşağı değerini aşarsa, olası bir trend dönüşüne ve yükseliş momentumuna doğru bir değişime işaret edebilir.

Chaikin Para Akışı (CMF) trendi ise pozitif, 0,38 değerinde ve yükselme eğiliminde, bu da Blur için piyasada alım baskısına işaret ediyor. Bu CMF formasyonu, Blur’a yönelik talebin artabileceğini, kötümser havayı tersine çevirebileceğini ve düşüş eğilimini tersine çevirebileceğini göstermektedir.

RSI, 2 saatlik fiyat grafiğinde 52 değeriyle sinyal çizgisinin üzerine çıktı ve orta derecede pozitif bir momentuma işaret ediyor. Bu eğilim, alım baskısının satış baskısına ağır basmaya başlamasıyla Blur için kısa vadeli bir fiyat artışı olasılığı olduğu anlamına geliyor.

Ayrıca, Değişim Oranı (ROC) %1,56’lık bir skorla pozitif bölgeye doğru eğilim göstererek, Blur’un fiyat hareketlerinin hızının arttığını ve olası yukarı yönlü ivmeye işaret ediyor. Bu yükseliş, ilave alıcıları cezbedebilir ve düşüş eğiliminin tersine dönme olasılığını destekleyebilir.

Sonuç olarak BLUR fiyatı ayıların hakimiyeti ile birlikte bir tersine dönüş emareleri göstermeye devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?