Ocak 18, 2023

Popüler Altcoin CEO’sundan İddialı Çıkış “Hedef %900!”

Merkezi olmayan borsa (DEX) Sushiswap projesinin CEO’su Jared Grey’in hedefine göre 2023 yılında pazar payını on kat büyütmek asıl hedef.

Yeni bir blog yazısı yayınlayan Grey, Sushiswap’in yeni DEX toplama yönlendiricisini ilk çeyrekte aktif etmeyi planladıklarını açıkladı. CEO’ya göre bu gelişme, DEX’teki hacimleri arttırabilecek kadar önemli.

“Yapılacak güncelleme ile kullanıcılara en uygun fiyatlandırmayı sunarak en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak istiyoruz. Havuzlarımızda daha derin likidite oluşturarak ve kullanıcıların birden fazla ağda ‘Trident’ framework’ümüzden yararlanarak artan hacimlerden ve ücretlerden yararlanmalarını istiyoruz.”

Grey ayrıca Sushiswap’in “çok yıllı operasyonlar için projeyi güvence altına almak” için önlemler alındığının da altını çizdi.

SushiSwap İddialı Hedeflere Sahip

“Şu anda SUSHI, otomatik piyasa yapıcı piyasasının ~%2’sine ve toplama piyasasının %0’ına hükmediyor. Vizyonumuzu hayata geçirerek 2023 yılında pazar payımızı 10 katına çıkarmayı hedefliyoruz.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CEO, Sushiswap’in ekosistemin büyümesine yardımcı olmak için bağımsız olarak finanse edilen projeleri teşvik edecek Sushi Studios adlı merkezi olmayan bir kuluçka merkezi başlatmayı planladığını da açıkladı.

“Bu ürünler, Sushi‘nin yatay ürün yönünün önündeki ana tarihsel engel olan DAO’nun temel DEX odağını engellemeden Sushi’nin markasını artırmaya yardımcı oluyor.

SUSHI, DeFi’nin en iyisini temsil eden sağlam ve dirençli bir markaya sahip; Sushi Studios ile tüm kullanıcılara ulaşmak için markadan yararlanmalarını sağlıyoruz.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?