Ağustos 30, 2023

Polygon Kurucusundan Bu Meme Coin’e Tam Destek: “Her Zaman Orada Olacağım”


Son güncellenme : 31.08.2023 - 11:36

Polygon’un (MATIC) kurucusu Sandeep Nailwal, Shiba Inu Ekosistemini destekleme konusundaki kararlılığını bir kez daha teyit etti. Bu taahhüt,SHIB geliştirme ekibinin Shibarium’un yeniden canlandırılmasında Polygon’un oynadığı önemli rolü kabul etmesiyle belirginleşti.

SHIB ekibi kısa süre önce Shibarium Mainnet’in halka açık olarak yeniden başlatıldığını duyurdu. Bu vesileyle, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama ve ekibi Polygon Labs’a, özellikle de Polygon’un kurucuları Sandeep Nailwal ve Jaynti Kanani ile çekirdek protokol ekibi üyesi Krishna Upadhyaya’ya Shibarium’un lansmanından sonra karşılaştığı sorunların üstesinden gelmeye yardımcı oldukları için teşekkürlerini iletti.

Sandeep Nailwal, bu teşekkürün ışığında, Shiba Inu Ekosistemini desteklemeye devam eden bağlılığını ifade eden bir tweet paylaştı.

Tweet şu şekilde: “Her zaman hizmet için oradayım: Polygon. En iyi dileklerimle çocuklar!”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium’un ana ağdaki ilk çıkışından kısa bir süre sonra kullanıcı aktivitesindeki beklenmedik artış nedeniyle teknik engellerle karşılaştığını hatırlatmak gerekir.

Yakın tarihli bir blog yazısında Kusama, bu konuda Sandeep Nailwal’a ulaştığını ve Polygon‘un kurucu ortağının durumu çözmek için herhangi bir gecikme veya tereddüt olmaksızın derhal desteğini verdiğini açıkladı.

Shibarium’un Polygon’un bir çatalı olduğunu ve Kusama’nın ekibin bu açıdan doğru kararı verdiğini onayladığını belirtmek gerekir. Polygon ekibinin Shibarium‘un ölçeklendirilmesinde değerli destek sağladığının altını çizdi.

Kusama ayrıca Shiba Inu bünyesindeki Unification gibi diğer geliştiricilere de Shibarium’un başarılı bir şekilde yeniden başlatılmasına yol açan katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?