Şubat 6, 2024

Polygon Boğaları Lehine Katıyor: Fiyat Ralli için Her Şeye Hazır!

Polygon (MATIC) fiyatı uzun dönemli destekten toparlanarak kısa vadeli direncin üzerine çıkmayı başardı. Bu görünüm, yakın gelecekte toparlanmasına yardımcı olacak detaylar barındırıyor. Peki bu ne kadar mümkün?

MATIC fiyatı, 2023 Kasım ayının başlarında uzun vadeli direnç tarafından reddedildikten sonra 0,73 ila 0,96 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor. 22-28 Ocak 2024 haftasında, aralığın desteğinden sıçramayı başaran fiyat, bu destek seviyesinde güçlü bir satın alma baskısına işaret eden bir yükseliş pin bar mumu oluşturdu.

Haftalık Göreceli Güç Endeksi veya RSI son birkaç haftadır sürekli olarak 50 seviyesinin üzerinde yer alıyor. Bu da avantajın hala boğalarda olduğunu gösteriyor.

Bu nedenle, Polygon fiyatının yakın gelecekte aralığın direnç seviyesine yükselmesi muhtemelen görünüyor. Bu, mevcut fiyattan %21,25’lik potansiyel bir artışa karşılık gelmektedir.

4 saatlik grafik, MATIC’in kısa vadeli bir direnç çizgisinin üzerine çıktığını ve 24 Ocak 2024’te bunu destek olarak teyit ettiğini gösteriyor.

Fiyat bu gelişmenin ardından önemli ölçüde artmasa da, 0,76 dolarlık yatay desteğin üzerinde başarılı bir şekilde tutundu ve daha yüksek bir düşük oluşturdu.

4 saatlik RSI kısa vadeli direnç çizgisinin üzerine çıktı ve 50 seviyesinin üzerine çıkarak boğaların kontrolü yeniden ele geçirdiğini gösterdi. Dolayısıyla, 4 saatlik grafik haftalık zaman dilimindeki yükseliş görünümünü destekliyor.

polygon fiyatı yükseliş trendinde yer alıyor

En olası beklenti, Polygon fiyatının yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Bu hareket için potansiyel hedef 0,96 dolar civarında yer alıyor. Fiyat, haftalık zaman diliminde aralığın desteğinin 0,73 doların altına düşerse yükseliş ihtimali azalacaktır.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?