Poloniex, Tron Tabanlı Çalışan Borsayı Satın Aldı!

Bir çok kez gündeme gelen ve popüler olan Poloniex borsası, kritik bir satın alma yaptı ve TRON blockchaini üzerinde çalışan TRXMarket’i satın aldı.

Poloniex borsası, yaz boyunca bir kez gündeme gelmişti. Ödeme teknolojisi şirketi olan Circle’ın sahipliğinden kısa süre önce ayrılan borsanın, yeni yatırımcılarının kim olduğu merak konusuydu.

Bir çok iddiaya göre ise yatırımcılar arasında, TRON tokeninin kurucusu olan Justin Sun yer alıyordu. Justin Sun önce iddiaları yalanlasa da, daha sonra katıldığı bir canlı yayında, yatırımcılar arasında olduğunu açıklamıştı.

Poloniex borsası, Justin Sun’ın etkilerini göstermeye başladı ve TRON tabanlı bir merkeziyetsiz borsa olan TRXMarket’i satın aldı. Satın alınan borsanın bütün faaliyetleri aynı kalırken, ismi PoloniDEX olarak değiştirildi. Yeni isimli borsaya, Poloniex borsasının resmi internet sitesinden de erişilebiliyor.

CoinMarketCap verilerine göre, TRXMARKET’in son 24 saatteki işlem hacmi 33.000 dolar seviyelerinde.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.