Aralık 23, 2019

Poloniex Borsasında Kimlik Doğrulamasız Ticaret Başladı

Geçtiğimiz zamanlarda TRON kurucusu olan Justin Sun’un da arasında olduğu bir yatırımcı grubu tarafından satın alınan kripto para borsası Poloniex, kripto para sektöründe dikkat çekici bir karar aldı.

Poloniex borsasında bundan sonra kullanıcılar kimlik doğrulaması yapmadan piyasadan limitsiz bir şekilde alım satım ve para çekim işlemleri yapabilecekleri duyuruldu, günlük 10,000 dolara kadar olan para çekme işlemlerinide aynı şekilde kimlik bilgilerini vermeden yapabilecekleri açıklandı.

Duyuruya göre, tüm yeni kayıt olan müşteriler sadece e-posta adresi ve şifre ile hesap oluşturup anında alım satım işlemlerine başlayabilirler.

Kimlik doğrulaması yapan kullanıcılar ise yarışmalara katılma, staking hizmetlerinden ve Trollbox’a erişme gibi ek avantajlar elde edebilecek.

Poloniex’in bu radikal kararı, kullanıcıların kripto para alanında müşterileri tanıma (KYC) ve kara para aklamayı önleme (AML) prosedürlerini saymadan işlem yapmalarını imkan sağlıyor.

[irp posts=”8136″ name=”KYC Nedir? KYC Ne İçin Kullanılır?”]

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.