Polkadot, Büyük Çıkış Yapmadan Önce 7 Dolara Düzeltme Yapmaya Hazır

Polkadot’un DOT’u Binance desteği ile güçlendiriliyor. DOT, başka bir yükseliş dalgasından önce 7 dolar ve 5.5 dolar’a dönebilir.

DOT, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini 7 dolar’dan kırdı ve bir sonraki psikolojik direnç olan 8 doların üzerini gördü.

Yazma sırasında, DOT, günlük bazda %12’nin üzerinde kazanç elde ederek 8.1 dolar’dan el değiştiriyor. Token, 7.3 milyar dolar’lık mevcut piyasa değeri ile küresel kripto para birimi piyasa derecelendirmesinde 6. sırada yer alıyor.

Polkadot ETH Rakibi

Polkadot, ana ETH rakiplerinden biri olarak kabul ediliyor. Proje, ağırlıklı olarak Binance tarafından finanse ediliyor. 27 Aralık’ta kripto para platformu, Polkadot’un gelişimini desteklemek için 10 milyon dolar’lık bir fon oluşturulduğunu duyurdu.

PolkaProject’e göre, şu anda Polkadot blok zincirinde konuşlandırılmış 325 proje var ve Eylül seviyelerine göre %30’un üzerinde bir yükseliş var.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: fxstreet

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.