Aralık 15, 2022

Piyasaya Geri Dönen Analist, Bu Kripto Paraları Biriktiriyor!


Son güncellenme : 15.12.2022 - 22:57

Bitcoin’i (BTC) zirvede sattığını söyleyen popüler bir trader, BTC, Ethereum (ETH) ve diğer altcoin birikimleriyle kripto pazarlarına geri döndü.

DonAlt takma adıyla tanınan kripto analisti, 45.100 YouTube abonesine BTC’nin önemli bir destek seviyesini koruyup koruyamayacağını görmek istediğini söyledi.

Trader, Çarşamba günkü yeşil devasa günlük mumun anahtar olduğunu ve BTC’nin 17.065 dolar bölgesinin altına geri döndüğünü görmek istemediğini söyledi. Ayrıca desteği koruyabilirse, lider kripto parada “aşırı yükselişe” geçeceğini ekledi.

“Bu günlük yeşil mumun korunacağını ummalıyız. Bunun altında herhangi bir yerde işlem yapmak istemezsiniz (…) ancak bu seviye korunduğu sürece, ben süper yükselişte olacağım.

Bana mantıklı geliyor… Bunu bir şekilde riske atmak için uygun girişe sahibim ve bence bu iyi bir risk-ödül oluşumu çünkü ödül çok büyük ve bu risk oldukça küçük.” 

Bunların yanında BTC’yi ilk kez 16.000 doların düşük seviyesinden yeniden satın alan kripto analisti, 447.200 Twitter takipçisine Bitcoin’in yanı sıra ETH, Litecoin (LTC) ile ilgilendiğini söylemişti.

Takipçilerinden gelen soru üzerine DonAlt, LTC’nin son fiyat düşüşünün ardından, eşler arası merkezi olmayan ağı elinde tutmayı planladığını söyledi.

“Evet, BTC > LTC > ETH tutuyorum.

USD [ABD Doları] altcoin’ler karşısında yükseldiği sürece gerçekten umurumda değil, tek başına yükselse bile beni mutlu edecek kadar BTC var.” 

DonAlt birkaç hafta önce de, Ripple Labs’ın ödeme platformunun temel bir parçası olan dijital varlık olan XRP’yi de satın aldığını söylemişti.

Yaptığı yakın tarihli bir güncellemede yükselişe rağmen kripto varlıklarını tutmaya devam ettiğini belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?