Peter Schiff, DOGE’nin Yükselişi Hakkında Konuştu

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Dogecoin’in son rallisi ve piyasa değerine göre ilk beş kripto para listesine yükselişi hakkında görüşlerini dile getirdi. Bunu yaparken alaycı bir tavır takındığını ve oldukça eğlendiğini söylemek yanlış olmaz. Detaylar haberimizde.

Dün DOGE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.45 dolar’a ulaşmasının ve CoinMarketCap’te ilk beşe girmesinin ardından, Peter Schiff “Dogecoin Bitcoin’i bitiriyor” şeklinde bir Twitter paylaşımı yaptı. Ünlü CEO, BTC’nin altından üstün olduğuna inanan tüm Bitcoin pump’cılarının “şimdi Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu kabul etmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi.

Bunun yanında Schiff’in oğlunun Bitcoin destekçisi olduğu biliniyor. Bu konuda oğlu Spencer ile tartışan Peter Schiff, Dogecoin’i “spor araba” ve Bitcoin’i “eski bir at” ile karşılaştırarak DOGE’nin Bitcoin’den daha üstün olduğunu esprili bir şekilde dile getirdi. Ayrıca, DOGE hayranlarının Dogecoin’i 1 dolar’lık bir yüksekliğe ulaştırmak için Twitter profil resimlerinin burunlarına (Bitcoin destekçilerinin yaptığı “lazer gözlerine” benzer şekilde) lazer ışınları eklemeleri gerektiğini söyledi.

Görüldüğü üzere Bitcoin eleştirmeni olarak bilinen Peter Schiff, kripto paralar hakkında yorum yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Kendisini bir altın destekçisi olarak yansıtıyor olsa da, Schiff’in kripto piyasasından uzak kalamadığı da oldukça aşikar. Geçmişte kripto eleştirmenlerinin zamanla sektöre karşı daha ılımlı hale geldiğine şahit olduk. Belki bu isimler arasında bir gün Peter Schiff’i de görebiliriz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.