Peter Brandt: XRP’nin Yükselişi Yeni Başladı ve Yakında Yeni Rekorlar Kırabilir

0

XRP’nin fiyatı, SEC’in Ripple’a karşı dava açtığı ilk zamanlarda 0.17 dolar seviyesine kadar gerilemişti. Fakat, son haftalarda ciddi bir yükseliş kaydetti. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği tecrübeli trader ve ticaret şirketi Factor LLC’nin CEO’su Peter Brandt’a göre, kripto rallisi ancak bu zamanda başlayabilirdi. Buna ek olarak XRP büyük olasılıkla, yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak.

Haftalık grafiğe bakıldığında Brandt, XRP’nin devasa bir ters omuz-baş-omuz modelinde çıktığını gözlemliyor. Bu model kripto paranın rallisinin devamına işaret ediyor:

“Belki XRP’de trade yaparsınız diye söylüyorum (ben yapmıyorum). Coin şu anda SEC kararı ve kalabalıkların yatırımlarının tadını çıkarıyor. Haftalık grafikte omuz-baş modellerine genelde güvenilmez ancak bazen doğru çıkarlar. Bu ters omuz-baş ve yerinde kalmış RSI, fiyatların çok daha yükseğe gideceğine işaret ediyor (yeni ATH’ler)”

Haftalık 0.75 dolar’ın üzerindeki kapanış, kripto para biriminin boğa piyasasını resmen onaylayacaktır. Modelin yüksekliğine bağlı olarak, bir patlama XRP’yi 2018 yılının Ocak ayında belirlenen şimdiye kadar ki en yüksek seviyesi olan 3.40 dolar’a ulaştırabilir.

Brandt’ın belirttiği gibi, XRP fiyatını daha yükseğe gönderebilecek tek katalizör boğa fiyat hareketi değil. SEC davasındaki yeni bir mahkeme kararı, ölçeği Ripple’ın lehine çevirdi. Brandt, son yasal kazanımın bir sonucu olarak, XRP’nin “kalabalık çılgınlığının” tadını çıkardığını öne sürüyor.

İlgili Haber  Son Dakika: Ripple, SEC'e Karşı İlk Yasal Zaferini Elde Etti!

XRP grafiğinin aşırı yükselişte olmasına rağmen Brandt, yakın zamanda bir XRP yatırımcısına dönüşmeyecek gibi görünüyor. Ünlü trader, geçmişte XRP’ye olan şüphelerini açıkça ifade etmiş ve bunu “manipüle edilmiş bir aldatmaca” olarak adlandırmıştı. Hatta düzenleyici kurum resmi bir şikayette bulunmadan önce SEC’in XRP’yi bir menkul kıymet olarak sınıflandırması gerektiğini iddia etti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın