Peter Brandt: Bitcoin Sektörün Tek Değerli Kripto Para Birimi

Kripto para piyasasında ve geleneksel piyasada popüler isim olan Peter Brandt, alt koinler için bazı açıklamalarda bulundu.

Kendisine Twitter üzerinden Chainlink (LINK) projesi hakkında görüşleri sorulan Brandt, genel olarak alt koinleri eleştirerek yanıtını verdi ve Bitcoin’in, sektördeki değerli tek kripto para birimi olduğunu açıkladı.

İlgimi Çekmiyor

Sektördeki görüşleri önemsenen isimlerden biri olan Brandt, kendisine sorulan proje hakkındaki görüşü hakkında şu yanıtı verdi:

“Shitcoinler hakkında spekülasyon yapmak için bir sebep görmüyorum. Burada bana göre tek BTC var. Diğerleri pek ilgimi çekmiyor.”

Brandt Bitcoin Kısa ve Uzun Vade Tahmini

Brandt, daha önce yaptığı açıklamada sektörün lider kripto parasının 100 bin dolara çıkacağını belirtmişti.

Fakat bu 100 bin dolar seviye tahmininin gerçekleşmesi için uzun bir süre olduğunu belirtti. Brandt, kısa vade de ise Bitcoin’in 6 bin doların altına kadar düşebileceğini önceden dile getirmişti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.