Ağustos 30, 2023

Pepe Coin Fiyatı Çöküş Riski Taşıyor Olabilir! İşte Detaylı Veriler


Son güncellenme : 31.08.2023 - 11:57

Pepe Coin fiyatı, meme coin’in üç kurucusunun “çoklu imza transfer” sistemini istismar ederek yaklaşık 15 milyon dolar değerinde varlık ile kaçmasının ardından düştü. Bu olay, varlığın değerinin son iki haftada yaklaşık %40 düşmesine neden oldu ve şu anda 0,0068942 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılar çöküşün devam edip etmeyeceği konusunda kararsız kalmaya devam ederken, işlerin bir anda o kadar kötüye gidip gitmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pepe kurucularının yaptığı bu eylem varlığa olan güveni ciddi şekilde zedeledi. Bu nedenle fiyatın önceki seviyelere geri dönüp dönemeyeceği büyük bir muamma. Yatırımcılar şimdi, umut verici performansı nedeniyle dikkat çeken Wall Street Memes (WSM) gibi diğer meme coin’leri düşünüyor.

Pepe Coin‘in düşüşü, geçtiğimiz ay %37,3’lük bir düzeltme ve sadece geçtiğimiz hafta %23’lük bir düşüş yaşayarak önemli ölçüde gerçekleşti. Çoklu imza transfer cüzdanıyla ilgili sorun, 16 trilyondan fazla token’ın borsalara ani bir şekilde aktarılmasına yol açarak değerde keskin bir düşüşe neden oldu.

Teknik göstergeler, Pepe Coin‘in geleceğine dair karamsar bir tablo çiziyor. Örneğin popüler araç Coincode daha fazla yatay hareket öngörmekte. 2025’e kadar öngörülen hafif bir fiyat artışına rağmen, son olaylardan kaynaklanan güven eksikliği Pepe’nin toparlanmasını engelleyebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?