Pepe Coin Fiyat Analizi: 0.0001 Dolar Pozitif Momentumun Ardından Yakın mı, İşte Seviyeler!


Son zamanlarda Pepe coin, kayda değer bir yükseliş hareketi gördü ve piyasa davranışında bir yükseliş modeli sergiledi. Son birkaç gün içinde, fiyat yörüngesi sürekli olarak yukarı doğru ilerledi. Memlerden ilham alan bu kripto para birimi, PEPE, değerinde %8’lik bir artış yaşadı. Şu anda 0,000008399 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son 24 saatteki işlem hacmi 281,65 milyon dolar gibi etkileyici bir rakama ulaştı. Bu artış, yatırımcılar arasında artan bir ilgiyi yansıtıyor. Pepe’nin piyasa değeri 3,53 milyar dolardir. Ek olarak, CoinMarketCap verilerine göre şu anda 60. sırada yer alıyor.

Pepe Coin Fiyat Projeksiyonu

Pepe, meme coin piyasasında önemli bir sıçrama yaparak üçüncü sıraya yerleşti. Bu başarı, yatırımcıların meme coin’lere yönelik artan ilgisini yansıtıyor. Pepe’nin varlığı, WIF, Floki ve BONK gibi diğer coinlerin yanı sıra sektöre önemli ölçüde enerji vererek canlı meme coin ekosistemine katkıda bulundu.

Pepe coin fiyat analizi

Pepe, kripto topluluğunun ilgisini çekti. Bu bağlamda fiyatı son bir ayda %190’ın üzerinde bir artış göstererek 14 Mart’ta 0,00001074 dolarlık en yüksek değere ulaştı. Bu artış, Pepe’yi kripto para meraklıları arasında önemli bir odak noktası haline getirdi.

Geçtiğimiz hafta, PEPE coin bazı dalgalanmalar yaşadı ve %10’luk bir kazanç elde etti. Şu anda 0,0000087 dolar ile 0,0000076 dolar arasında salınmaktadır. Bu dar işlem aralığı, madeni paranın doğal oynaklığının ortasında belirli bir istikrar derecesine işaret ediyor.

Son kripto para haberlerine göre, veri analiz firması Lookonchain, önemli bir Pepe yatırımcısının Binance ticaret platformuna yaklaşık 500 milyon dolar değerinde 3.91 milyar PEPE aktardığını ortaya çıkardı. Bu önemli işleme rağmen, yatırımcının portföyünde hala önemli miktarda PEPE bulunmaktadır. Bu durum, stratejik bir kâr elde etme manevrasına işaret etmektedir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?