Ağustos 28, 2023

Pepe Coin Düşüş Trendine Meydan Okuyor: İşte Kritik Seviyeler!


Kripto piyasasında artan düşüş eğilimine yanıt olarak, PEPE Coin alıcıları 0,0000082 dolarlık birleşik destekten ve kanal formasyonunun alt trend çizgisinden toparlanmak için mücadele ediyor. Bu grafik deseni, devam eden düzeltmeyi sürdürerek satıcılara yükseliş sıçramalarında satış yapmaları için dinamik bir direnç trend çizgisi sunuyor. Daha düşük bir trend çizgisindeki meme coin, düşüş eğiliminde küçük bir geri çekilme olasılığını yansıtıyor.

Pepe Coin Günlük Grafik: Önemli Noktalar

  • 0,00000088 dolar desteğindeki artan talep baskısı mevcut düzeltme modunu durdurdu.
  • Daha düşük bir trend çizgisinden olası bir yükselişin tersine dönmesi, meme coin fiyatını% 36 artırabilir.
  • Pepe coin’deki 24 saatlik işlem hacmi 48,6 Milyon dolar olup %27,5’lik bir kayba işaret etmektedir.

25 Ağustos’ta düşen PEPE fiyatı, Haziran-Temmuz rallisi sırasında toplanan giriş kazancını aşındırarak 0,00000082 seviyesine geriledi. Yukarıda bahsedilen destek, aşağı eğimli bir kanal modelinin alt trend çizgisiyle aynı hizaya geldi. Bu da alıcılara toparlanmaları için ek bir itici güç sundu.

Son üç günde, meme coin fiyatı, genel arzın yoğun olduğunu gösteren birkaç başarısız yükselme girişimi gösterdi. Gün içi %3,33’lük bir kayıpla PEPE fiyatı şu anki işlem fiyatı olan 0.00000088 dolar seviyesine geriledi.

Düşüş momentumu yükselirse, satıcılar 0,00000082 dolar ve kanal desteğinin altına inmeye çalışabilir. Bu düşüş, düşüş eğiliminin devam ettiğine işaret edebilir ve fiyatları 0,0000007 doların altına düşürebilir.

Üç haftalık düşüşün ortasında, PEPE fiyatı bu modelin destek trend çizgisinden birçok kez toparlandı. Bu da alıcıların aktif olarak bu seviyede biriktiğini gösteriyor. Bu nedenle, bu meme coin bu trend çizgisinin üzerinde sallanana kadar, alıcılar fiyatı daha yükseğe çıkarabileceğinden, potansiyel satıcılar temkinli kalmalıdır. Buna ek olarak, kanal formasyonu genellikle genel trend çizgisinin kırılması üzerine piyasa trendinde bir değişikliğe yol açar.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?