Ocak 25, 2023

%115 Patlayabilir: Analiste Göre Bu Altcoin Uçuşa Geçmek Üzere!


Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, ödeme ağı XRP ile birlikte gözden kaçan bir altcoin için daha fazla artış potansiyeli görürken BTC’nin toparlanmaya devam edeceğine inanıyor.

Kripto piyasasında Cantering Clark takma adıyla tanınan analist, 159.200 Twitter takipçisine XRP’nin yükselişe geçmesinin “neredeyse zamanının” geldiğini söyledi.

“XRP gerçekten iyi görünüyor.”

Analistin grafiğine bakıldığında, XRP’nin yüksek hacimli bir aralığın üzerine çıktığı ve aynı zamanda 0.422 doların üzerinde kaldığı görülüyor. Basın zamanında, popüler altcoin gün içinde küçük bir artışla 0.426 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti, lider dijital paranın henüz yükselişini bitirmediğini düşünüyor.

“Bu tür bir eylem, fomo [kaçırma korkusu] destekli bir uçuşla sonuçlanmazsa gerçekten şaşırırım.”

Kripto stratejistinin radarındaki bir diğer altcoin ise Synapse’ye (SYN). SYN, dijital varlıkların blockchain’ler arasında güvenli ve verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamak için tasarlanmış bir platformdur.

Kripto analisti, SYN’nin 0.70 dolarlık direnci kırdıktan sonra %115’e kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

“SYN kırılmak üzere gibi görünüyor. Destekte duruyor ve şu anda borsalarda henüz altcoin listelenmemiş. Bu ne kadar sürer?”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?