Ocak 23, 2023

Oyun Altcoin’inden Heyecanlı Haberler: Fiyat %185 Arttı!

Ethereum (ETH) tabanlı oyun altcoin’i, geçtiğimiz ay kripto piyasasının çoğuna liderlik ederek büyük kazançlar elde etti. MAGIC, merkezi olmayan bir video ekosistemi olmayı amaçlayan bir proje olan Treasure’ın yerel token’ıdır.

Başlangıçta Ethereum ana ağının üzerine inşa edilen Treasure, nihayetinde işlemleri daha düşük ücretler karşılığında off-chain ölçeklendirme çözümü Arbitrum’a taşıdı.

Treasure ekosisteminde uyumlu, yüksek potansiyele sahip oyunların oluşturulmasını teşvik etmek için yeni bir Game Builders Programını (GBP) başlattı. Ekosistemin paylaştığı detaylara göre program Arbitrum tarafından destekleniyor.

Building with Treasure, oyunları, birlikte çalışabilirlikle güçlendirilmiş, derinlemesine bağlı topluluklar ve inşaatçılardan oluşan güçlü bir çarkın içine fırlatır.” şeklinde belirtti.

MAGIC token

Duyuruya göre GBP’ye katılmak, inşaatçılara Treasure’dan uygulamalı destek sağlıyor.

Yeni yıla başlarken MAGIC, 9 Ocak’taki 0,48 dolarlık düşük seviyesinden dün 1,37 dolara kadar yükselerek %185’lik bir artış gösterdi. Arbitrum tabanlı altcoin o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 242 milyon dolarlık piyasa değeriyle 1,18 dolardan işlem görüyor.

Arbitrum, büyümenin keyfini çıkaran tek Ethereum katman-2 değil. Bir başka önde gelen Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP), Cumartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,50 dolara ulaştı ve bu da 2023’ün açılışından bu yana yaklaşık %175’lik bir kazanç anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildiğimiz üzere piyasa değerine göre en büyük Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC), şu anda bugüne kadar yaklaşık %31 artışla 0,99 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?