Orchid Blockchain Derneği’e Katılıyor

0
366

Orchid ekibi 19 Mart’ta Blockchain Derneği’ne katıldıklarını açıkladı. Bu, kullanıcılara çevrimiçi özgürlüğe döndürmek için çalışan blockchain destekli çevrimiçi gizlilik platformu adına önemli bir adımdır.

“Orchid, sektörün önde gelen kurumsal ittifakı @BlockchainAssn’a katıldığımızı duyurmaktan heyecan duyuyor. Çevrimiçi gizlilik ve daha güvenli bir İnternet oluşturmak için işbirliği yaparken saflarına katılmaktan gurur duyuyoruz.”

Blockchain Derneği, ABD düzenlemeleri çerçevesinde, Blockchain teknolojisinin büyümesini ve benimsenmesini destekleyen, şirketler ve projelerin önde gelen bir ittifakıdır. Ayrıca, ABD’de güvenli, özel ve rekabetçi bir dijital pazar oluşturmak için düzenleyiciler ile eğitim verir ve koordine eder. İttifak devletlerin hedefi, Blockchain ağlarının ülkede gelişebilmesi için kamu politikası ortamını iyileştirmektir.

Orchid kurucu ortağı ve CEO’su Steven Steven Waterhouse şunları söyledi:

Blockchain Derneği, Blockchain’deki en vizyoner projelerin, firmaların ve kurumların çoğunu içeriyor. Daha güvenli bir İnternet oluşturmak için işbirliği yaparken birliğe katılmaktan onur ve heyecan duyuyoruz.

Blockchain Derneği genel müdürü Kristin Smith,

Blockchain ekosistemindeki en yenilikçi şirketlerden bazılarıyla çalıştığımız için şanslıyız ve açık, duyarlı ABD düzenlemelerini desteklemek için Orchid’in bakış açısını topluluğumuza eklemekten mutluluk duyuyoruz. Artan dijital gözetim yetenekleri çağında, Orchid’in projesi kullanıcılara çevrimiçi özgürlüğe döndürüyor. Bu da önümüzdeki yıllarda daha hayati bir hizmet olacak.

Orchid protokolü, meraklı gözlere ve gözetlemeye karşı güvenli ve özel bir İnternet oluşturmak için çalışan merkezi olmayan bir gizlilik ağıdır. Ethereum Blockchain’inde çalışır.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın