Orchid Blockchain Derneği’e Katılıyor

Orchid ekibi 19 Mart’ta Blockchain Derneği’ne katıldıklarını açıkladı. Bu, kullanıcılara çevrimiçi özgürlüğe döndürmek için çalışan blockchain destekli çevrimiçi gizlilik platformu adına önemli bir adımdır.

“Orchid, sektörün önde gelen kurumsal ittifakı @BlockchainAssn’a katıldığımızı duyurmaktan heyecan duyuyor. Çevrimiçi gizlilik ve daha güvenli bir İnternet oluşturmak için işbirliği yaparken saflarına katılmaktan gurur duyuyoruz.”

Blockchain Derneği, ABD düzenlemeleri çerçevesinde, Blockchain teknolojisinin büyümesini ve benimsenmesini destekleyen, şirketler ve projelerin önde gelen bir ittifakıdır. Ayrıca, ABD’de güvenli, özel ve rekabetçi bir dijital pazar oluşturmak için düzenleyiciler ile eğitim verir ve koordine eder. İttifak devletlerin hedefi, Blockchain ağlarının ülkede gelişebilmesi için kamu politikası ortamını iyileştirmektir.

Orchid kurucu ortağı ve CEO’su Steven Steven Waterhouse şunları söyledi:

Blockchain Derneği, Blockchain’deki en vizyoner projelerin, firmaların ve kurumların çoğunu içeriyor. Daha güvenli bir İnternet oluşturmak için işbirliği yaparken birliğe katılmaktan onur ve heyecan duyuyoruz.

Blockchain Derneği genel müdürü Kristin Smith,

Blockchain ekosistemindeki en yenilikçi şirketlerden bazılarıyla çalıştığımız için şanslıyız ve açık, duyarlı ABD düzenlemelerini desteklemek için Orchid’in bakış açısını topluluğumuza eklemekten mutluluk duyuyoruz. Artan dijital gözetim yetenekleri çağında, Orchid’in projesi kullanıcılara çevrimiçi özgürlüğe döndürüyor. Bu da önümüzdeki yıllarda daha hayati bir hizmet olacak.

Orchid protokolü, meraklı gözlere ve gözetlemeye karşı güvenli ve özel bir İnternet oluşturmak için çalışan merkezi olmayan bir gizlilik ağıdır. Ethereum Blockchain’inde çalışır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.