ORBS Token KuCoin Borsasında Listelendi

Blockchain platformu Orbs Network’ün ORBS coin‘in önde gelen kripto borsası KuCoin borsası tarafından listelendi.

KuCoin borsası ve Orbs Network tarafından yapılan ortak resmi açıklamaya göre ORBS token ticareti, Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) stabilcoin’i ile çiftler halinde KuCoin’de işlem görecek.

Bu listeleme etkinliğini kutlamak için Orbs Networks (ORBS) ve KuCoin bir hediye veriyor. Kripto meraklılarının her iki projeyi de Twitter üzerinden takip etmesi ve tanıtım duyurusunu iki hashtag ile paylaşması gerekiyor. Şartları yerine getiren beş şanslı katılımcı, ORBS olarak 100 dolar alacak.

ORBS token’ı listeleyen diğer borsalar; Upbit, Bithumb, Coinone, Bittrex, Bilaxy, Hotbit, ProBit, OKEx olarak sıralanabilir.

ORBS tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı için geçtiğimiz haftanın en dikkat çeken kripto paralarından oldu. Listeleme haberinin fiyatı daha da yukarı seviyelere çıkarıp çıkarmayacağı merak konusu. ORBS, son 24 saatte yaklaşık %9’luk artışla 0.1995 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.