Ocak 2, 2020

Önümüzdeki 10 Yılda Kripto Para Sektörünü Neler Bekliyor? Gemini Trust CEO’su Görüşlerini Paylaştı

2019 yılını geri bıraktık ve yeni bir on yılın başlangıcındayız. Kripto para borsası ve saklama şirketi Gemini Trust’ın kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, önümüzdeki on yılda kripto dünyasını neler beklediğiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Winklevoss öncelikle, kripto paraların yakın bir gelecekte günlük hayatımızda önemli bir rol oynayacağıyla ilgili fikirlerini dile getirdi. Winklevoss:

“Bugün, kripto hala niş bir teknoloji. E-posta ve diğer web uygulamaları kadar günlük yaşam için çok önemli değil, ancak tezimiz bunun değişeceğidir. Zaten yeterince yakından bakarsanız değişimi görebilirsiniz.”

Tyler Winklevoss’a göre, kripto paraların tercih edilecek olma sebebi; insanlara sunduğu özgürlük. Winklevoss, “Kripto para birimleri, matbaanın, kişisel bilgisayarın ve internetin icadı kadar kişisel özgürlüğünüze büyük katkı sağlayacak.” sözleriyle görüşlerini dile getirdi.

Geçtiğimiz on yıl (2009-2019), piyasa getirileri bakımından Bitcoin için harika bir dönemdi diyebiliriz. Bitcoin değerlendirmelerinde son on yılın en iyi performans gösteren varlığı gösterildi. Geçtiğimiz yıllarda özellikle 2010 yılında Bitcoin’e yatırım yapan biri sonrasında onlarca kat kar elde etmiş oldu. Tyler Winklevoss dediği gibi kripto paraların e-mail kadar önemli ve yaygın hale gelmesi kimseyi şaşırtmaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.