Şubat 1, 2020

Önde Gelen Kripto Borsası Zebpay, Hindistan’da Yeniden Açılıyor

Singapur merkezli kripto para borsası Zebpay’ın, kapandıktan yaklaşık bir yıl sonra Hindistan pazarına geri döndüğü bildirildi.

Eylül 2018’de Hindistan Merkez Bankası tarafından konulan yasak devreye girdikten sonra, Zebpay ve diğer birçok kripto para borsası verdikleri hizmetleri durdurma kararı aldı. Zebpay’in CEO’su Ajeet Khurana, geçtiğimiz aylarda yavaş yavaş atmosferin olumluya döndüğünü ifade ederken, işler iyi gitmeye başladığında yeniden Hindistan pazarına döneceklerinin sinyallerini vermişti.

Hindistan’daki operasyonlarını durdurmasına rağmen, Zebpay Mayıs 2019’da Avustralya’ya genişlediğini açıkladı. Bu genişleme hala canlı görünüyor ve büyümeye devam ediyor.

Hindistan Merkez Bankası yasağı değişmedi, ancak Zebpay kapılarını bir kez daha Hintli müşterilere açmaya karar verdi. Hindistan Merkez Bankası tarafından geçtiğimiz haftalarda kripto paraların yasak olmadığına dair bir açıklama yapıldı. Ama bazı davalarla ilgili yasal süreç devam ediyor ve henüz bir netlik söz konusu değil.

Geri dönüş ile Zebpay, yeni bir CFO ve CMO da dahil olmak üzere şirketi güncelledi. Yeni güncelleme ayrıca ek özellikler ve kripto tabanlı ticaret çiftleri de sunuyor. Ek olarak, borsa yatırım fonlarına katılım için bir yol açmayı bekliyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?