Önde Gelen Gemini Borsası, 15 Yeni DeFi Token’ı Listeledi

DeFi yükselişi devam ederken, dünya çapındaki çok sayıda kripto borsası, mümkün olduğunca çok sayıda popüler DeFi token’ını listelemek için acele ediyor. Bu acele, Binance kripto borsasında görülüyordu ve borsanın acelesi, SUSHI’yi listeledikten sonra aslında geri tepti. Şimdi, ABD merkezli Gemini, bugün erken saatlerde 15 yeni token listeleyerek benzer bir hamle yaptı.

Gemini Borsasına 15 Yeni Token Katılıyor

Yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre Gemini, Uniswap’in yeni piyasaya sürülen UNI token’ı da dahil olmak üzere 15 farklı token ekledi. Duyuru da, borsanın DeFi’nin potansiyeline inandığı ve yeni büyüme ve finansal yenilik dalgasını başlatmaya yardımcı olmak istediği de belirtildi.

Gemini, UNI dışında, Balancer (BAL), Curve (CRV), Ren Network (REN), Synthetix Network (SNX), Uma (UMA) ve Yearn.Finance’i (YFI) de listeledi. Borsa ayrıca, Decentraland (MANA), Maker (MKR), Kyber Network (KNC), Ox (ZRX) ve Storj (STORJ) dahil olmak üzere daha önce yalnızca saklama için desteklenen bazı coin’leri alım satım için de kullanılabilir hale geldi. Son olarak, Wrapped Bitcoin (wBTC), Keep Network (KEEP) ve tBTC (tBTC) dahil olmak üzere şu anda yalnızca saklama için desteklenen üç yeni token ekledi.

Toplamda, Gemini artık 24 token için ticaret ve saklama hizmetlerine izin verirken, 10 token yalnızca saklama hizmeti için destekleniyor. Bu gelişme aynı zamanda Gemini’yi, BAL, KNC, CRV, MKR, SNX, REN, STORJ, UNI, UMA, YFI ve ZRX dahil olmak üzere bir dizi DeFi token’ı için New York Eyaleti’nde ticaret ve saklama hizmeti sunan ilk düzenlenmiş platform haline getirdi.

DeFi Sektörünün Yıldızları: Uniswap ve Yearn.finance

Listelenen tüm kripto paralar arasında, Uniswap muhtemelen en başarılı olanlardan biridir. En son piyasaya sürülmesine rağmen, token en popüler DeFi coinlerinden biri haline geldi. Aslında, lansman anından itibaren yalnızca 24 saat içinde Uniswap protokolünde kilitlenen Ethereum miktarının 1.6 milyar dolara fırlaması, nasıl DeFi sektörünün önde gelen token’ı haline geldiğini gösteriyor.

Listelenen bir diğer son derece başarılı token ise, yakın zamanda 38,682 dolar fiyatına ulaşan ve BTC’nin fiyatının neredeyse dört katı olan Yearn.finance.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.