Mart 5, 2024

Önde Gelen Analistten XRP İçin İddialı Tahmin: Hazır Olun, Çarpıcı Bir Artışı Kapıda!

XRP topluluğunun önde gelen analistlerinden Blockchain Backer, XRP coin’in önümüzdeki günlerde tarihsel trendleri yansıtan çarpıcı bir fiyat artışı yaşayabileceğini iddia etti. XRP, son yedi günde rakiplerine kıyasla daha az kazanç elde ederek, yükselen boğa piyasasında önemli bir performans sergilemedi.

Son 24 saat içinde altcoin’in değeri 0,6299 dolardan 0,6681 dolara yükseldi. Bu da %6’lık bir artışı temsil ediyor. Ancak bu artış, varlığın düşüş direncine karşı gelme sürecinde hafifletildi ve fiyatı 0,64 dolar civarına geriledi.

Bu süreçte, XRP yanlısı YouTuber Blockchain Backer, XRP’nin yakında önemli bir performans sergileme potansiyeline sahip olduğunu öne sürdü. Bu görüşe mevcut kripto piyasası eğilimleriyle ve geçmiş boğa döngüsü sırasında gözlemlenenlerle paralellikler kurarak vardığını belirtti.

Blockchain Backer, yakın tarihli bir yazısında, tüm kripto piyasası değerinin 2,3 trilyon doları aştığına dikkat çekti. Kripto piyasasının 2020’deki bu değerlendirme seviyesine ulaştığında, birçok altcoinin yükseliş rallileri yaşadığını belirtti.

Bu noktada, altcoin’in bu dönemde kayda değer bir artış yaşadığını vurgulayarak bunu gösterdi. Blockchain Backer, özellikle XRP’nin üç gün içinde 0,3 dolardan 0,79 dolara yükseldiğini ve bu artışın %163’lük patlayıcı bir büyümeyi temsil ettiğini belirtti.

Blockchain Backer’ın paylaşımı, XRP gibi önde gelen varlıkların önemli bir etki için pozisyon aldığı ve yaygın olarak tahmin edilen yaklaşan altcoin piyasası sezonunun işaretlerini doğruluyor. Temelde, YouTuber’ın gözlemi, tarihsel eğilimlerin tekrarlanması durumunda XRP sahiplerinin yakın gelecekte benzer bir kazanca şahitlik edebileceğini işaret ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre, kripto piyasası son 24 saat içinde %3,94’lük bir artış kaydetti. Ek olarak eğeri 2,49 trilyon doların üzerine çıktı. Bitcoin, bu piyasa değerinin 1,32 trilyon dolarından fazlasını oluşturuyor. Öte yandan, uzmanlar altcoin piyasa değerinin bu sezon 3,2 trilyon dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?