On-Chain Analisti Willy Woo’ya Göre Bitcoin’in Sonraki Adımı Bu Olacak!

0

Popüler on-chain (zincir üstü) analisti Willy Woo, Bitcoin’in yukarı yönlü fiyat hareketini başlatmadan önce düzeltmesini yakında bitirmesi gerektiğini söyledi.

Peter McCormack ile “What Bitcoin Did (Bitcoin Ne Yaptı)” konulu röportajda konuşan Woo, Bitcoin’in zincir üzerindeki temellerinin sağlıklı göründüğünü ve olağan dışı hiçbir şey bulunmadığını söyledi.

Analiste göre, Bitcoin (BTC) bir birikim aralığında işlem görüyor ve henüz büyük bir yükselişi başlatmaya hazır görünmüyor.

“Burada olağan dışı bir şey göremiyorum. Bu durum, uzun vadeli yatırımcılar tarafından çok sabit bir birikim aşaması. Sağlıklı görünüyor. Bu şey sudan fırlayacak gibi değil ve sistemde onu o kadar hızlı sıkmak için yeterli “short (kısa) pozisyon” yok. Sistemde soğuması gereken long’lar var.”

Yakından takip edilen analist, şu an için talebi artan BTC’nin konsolide olduğunu ve coinlerin güçlü bir inançla yatırımcıların eline geçtiğini belirtti.

“Bunu, sadece konsolidasyon olarak görüyorum… Konsolidasyon, onun aşağı inip test etmesi ve ardından çökmeden yukarı çıkması anlamına geliyor. Konsolide olurken, talep artıyor, HODLer’lar (uzun vadeli bekleyenler) satın alıyor, spekülatif adamlar… HODLer’lar satın alırken salıncak ticareti için güçlü tutuyorlar, bu yüzden çok fazla satış yok.

Bir şey olursa, sadece kısa vadeli işlem sözleşmesinde bulunan türev adamlarının uzun pozisyonlarından vazgeçmelerini ve ardından bu ticaretten çıkmalarını bekliyoruz. ”

Woo, türev verilerine dayanarak Bitcoin’in önümüzdeki birkaç gün içinde boğa piyasasına devam etmeye hazır olabileceğini belirterek:

“Oldukça yakınlaşıyoruz. Baktığım türev verileri, muhtemelen bir sonraki ayağın yükselmesine birkaç gün kaldı, sadece trendin devam ettiğini görmemiz gerekiyor ancak bu konsolidasyon tabanına çok yakınız. Şüphesiz çok fazla talep var, borsalardan çok fazla coin toplanıyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın