On-Chain Analisti Willy Woo’dan Bitcoin İçin Gerçekçi Bir Fiyat Yolu

0

Yakından takip edilen on-chain analist Willy Woo, mevcut Bitcoin (BTC) döngüsünde önde gelen kripto para birimi için bir fiyat yolu belirledi.

“What Bitcoin Did” programının yeni bir bölümünde Woo, Bitcoin boğa piyasasının devamını tetikleyebilecek birkaç kilit seviye hakkında konuştu.

Analiste göre, Bitcoin’in on-chain temelleri şu anda BTC’ye 50.000 ila 60.000 dolar arasında bir yerde adil bir değer veriyor. Bu doğrultuda Woo , Bitcoin’in yükseliş ivmesini ateşlemek için geri alması gerektiğini düşündüğü önemli bir fiyat seviyesinin altını çizdi.

“50.000-60.000 dolar aralığında olmayı hak ediyoruz. 42.000 dolar’ı kırdığımızda, bu, hareket ettiğimiz kanalda uzun vadeli bir çizgi var ve bu gerçekten oradan 50.000 dolar’a kadar büyük bir boşluk. 42.000 ila 50.000 dolar sadece bir boşluk. Yani 42.000 dolar’ı kırarsak, 50.000 dolar’a ulaşmak için fazla zamanımız olmayacak.”

Woo, Bitcoin konusunda iyimser olsa da, on-chain analist, 42.000 dolar yukarı yönlü kırılmazsa BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çok hızlı bir şekilde çıkacağını düşünmüyor. Woo’ya göre, Bitcoin’in yeni zirveler yapmadan önce 50.000 ila 60.000 dolar aralığında bir süre konsolide olma olasılığı daha yüksek.

“Bence biraz daha zaman geçireceğiz. […] Oradaki bölgenin bir kısmını yeniden test etmemizi bekliyorum, çünkü orada 50.000 ila 60.000 dolar’lık keşif bölgesinde hareket etmek için çok uzun zaman harcadık ve sonra, eğer tüm zamanlar rekorunu kırarsak… Bunu kırarsak, o zaman tekrar yarışlara çıkarız.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın