Ödeme Cüzdanı Skrill ve Coinbase’den İş Birliği

PaySafe ödeme platformu, ABD’de merkezli kripto borsası Coinbase ile ortaklıklarının ayrıntılarını paylaştı. Paysafe Cüzdanı, Skrill, ABD’de ki müşterilere ”beyaz etiket” çözümü altında sunulacak.

Skrill Cüzdanı Artık Amerika’da 37 Eyalette Mevcut

Georgia, Illinois, Michigan, Ohio, Tennessee, Texas, Virginia, Washington DC, Washington Eyaleti ve Porto Riko dahil olmak üzere 37 Amerikan eyaletinde hizmet vermekteler.

Bu duyurudan önce, Skrill, kripto ödeme çözümü araçlarını, dünya çapında 30’dan fazla ülkeye tanıtmıştı.

Coinbase işbirliği ile, Skrill, Skrill Visa Ön ödemeli Kartın çıkmasını ve Skrill Para transferinde kolaylık başlatılmasının rolünü üstlenmektedir. Skrill Knect Sadakati ve 2020 ödül programında bu proje ödüller kazanmıştır.

Skrill CEO’su, Lorenzo Pellegrino, bu sürümün Amerika’daki müşterilerden gelen büyük bir talebi karşıladığını vurgulamakta:

“ABD’de kripto para birimleri ve kripto para birimi ticaretine olan ilgi her zamankinden daha güçlü durumda, bu nedenle Coinbase ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Skrill Kripto teklifimizi başlatarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi şekilde karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Kurumsal Kripto Müşterileri İçin Yeni Fırsatlar

Ortaklığın ilk gününden itibaren, 37 eyalet ve bölgedeki müşteriler, kripto para birimlerini depolayabilecek ve aktarabilecek.

Ayrıca Skrill Cüzdanı sayesinde Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) sorunsuz bir şekilde satın alınabilir. Ek olarak, Bitcoin başka kripto para satın alımlarında kullanılabilir.

Coinbase kurumsal ticaret başkanı Brett Tejpaul, Skrill ile uzun vadeli bir iş birliği olacağını açıkladı.

“Kripto ekonomisini oluşturmaya odaklanırken, kripto borsasındaki farklılıklara değinmeden, müşterilere dijital varlıkları sağlamak ve desteklemek adına ”beyaz-etiket” çözümü adı altında Skrill gibi liderlerle ortaklıklar kurmak istiyoruz.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.