Şubat 1, 2024

O Meme Coin %450’lik Ralli Atağına Çıkabilir: Sektörün Uzmanları Çıldırdı!

Shiba Inu 0,000008898 dolar civarında işlem görürken, beşinci sıfırını silmek için kıyasıya mücadele ediyor. SHIB, bu yıl çok az olumlu fiyat hareketi ile genelde sakin bir dönem geçirdi. Meme coin, yatırımcıların umutlarını kaybetmesine neden olan test zamanlarından payına düşeni alıyor. Bununla birlikte, Finder’ın uzmanlar paneli, fiyatın %450 artabileceğini tahmin ederek dikkat çekmeye devam ediyor.

Shiba Inu Fiyatı %450 Artabilir mi?

Finder’ın uzmanlar paneli, Shiba Inu’nun önümüzdeki yıl %450’e varan artış kaydedebileceğini öne sürüyor. Uzmanlara göre SHIB, 2025 yılı sona ermeden önce 0,00004930 dolar ile yeni bir zirveye ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatı olan 0,000008898 dolardan yaklaşık %450’lik bir yükseliş ve yatırım getirisi (ROI) anlamına geliyor.

shiba inu fiyatı %450 artabilir

Dolayısıyla, Finder’ın öngörüsü doğru çıkarsa, bugün yapılan 10.000 dolarlık bir yatırım 2025 yılında 55.000 dolara dönüşebilir. Analistler paneli, Shiba Inu’yu bir yıldan uzun süre elde tutmanın daha fazla verim sunabileceğini iddia ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bununla birlikte, kripto para piyasası küresel gelişmelere paralel olarak hareket etmekte ve oldukça değişken kalmaktadır. SHIB’in gelecek yıla kadar %450 artış göstererek yatırımcıların kâr elde etmesini sağlayacağının garantisi elbette yok. Şu anda meme coin‘e giriş pozisyonu almadan önce kapsamlı bir araştırma yapılması önerilmekte.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?