Mart 11, 2024

O Meme Coin 2024 Yılına Damga Vurabilir: İşte İzlemeniz Gereken Seviyeler!


Solana ekosisteminde yer alan ve popülerliği giderek artan DogWifHat, trader’ları ve topluluğu şaşırtmaya devam ediyor. WIF, son boğa piyasasının ortasında istikrarlı bir şekilde artan fiyatıyla dikkat çekti ve en önemli meme coinlerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere fiyat son bir haftada %30’dan fazla arttı ve 2,10 dolar civarında işlem görüyor.

Dogwifhat, güçlü performansı ve momentumuyla dünya çapında ilgi çekmeye devam ediyor. Topluluğun desteğinin durmadan artması ise mevcut ilgiyi güçlendiren bir diğer detay.

Son analizlere göre, Dogwifhat fiyatı küçük dalgalanmalar ve geri çekilmelerle birlikte yükseliş trendini sürdürmeye devam edecek. Sonuç olarak fiyat 4 doları aşabilir ve 2024 yılında daha da güçlenmeye devam edebilir. Ancak bu durum göründüğü kadar kolay olmayacağı için yatırımcıların dikkatli olmaya devam etmesi gerekiyor.

Öte yandan Bitcoin Halving etkinliği sırasında WIF’in nasıl etkilenebileceği de merak konusu. Proje etkileyici güncellemeler yayınlarsa ve büyük iş birliklerini duyurursa, Bitcoin Halving etkinliğinin ardından WIF’in fiyatı potansiyel olarak 4,12 dolara kadar yükselebilir. Ancak fiyat bu seviyelerden sert bir düzeltme yaparak 1,45 dolara gerileyebilir ve 2024 yılı ortalama fiyatını 2,78 dolar olarak belirleyebilir.

Aksine, protokol olumsuz bir geri dönüş yaşarsa veya beklentilerini karşılayamazsa, bu durum fiyatı 1,45 dolara kadar düşürebilir. Ortalama fiyat ise 2,78 dolara kadar gerileyebilir.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?