Mart 18, 2024

O Altcoin’in İşlem Ücreti Fırladı: Parabolik Ralli Öncesi Son Viraj Olabilir!

Solana ağı, dikkate değer istatistiklere yol açarak önemli bir faaliyet artışı yaşıyor ve potansiyel bir fiyat artışı için zemin hazırlıyor. Günlük ağ ücretleri son bir ay içinde %754’lük etkileyici bir artışla 3,8 milyon dolara yükseldi. Ayrıca, ağ içindeki DEX’te işlem hacimleri de 3,8 milyar doların üzerine çıkarak %430’luk bir artışla yeni zirvelere ulaştı.

Solana ayrıca Eylül 2021’den bu yana görülmemiş bir seviye olan günlük 1,8 milyon aktif adresi aştı. Önemli bir şekilde, tek bir günde 870.000 yeni günlük aktif adres kaydederek önceki rekorları kırdı ve aylık bazda %110’luk bir büyüme gösterdi.

Solana’nın grafik analizi, yükseliş trendini açıkça ortaya koyuyor. Fiyat son zamanlarda 200 dolar eşiğinin üzerine çıktı ve işlem hacmindeki artış, yükseliş trendini desteklemekte. İzlenmesi gereken kilit fiyat seviyeleri arasında, 50 günlük hareketli ortalamanın bulunduğu 149 dolarlık son direnç-destek seviyesi yer alıyor.

solana fiyatı yükselişe hazırlanıyor

Bu hareketli ortalama, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların sırasıyla yaklaşık 123 dolar ve 85 dolar olduğu dinamik bir destek seviyesi olarak hizmet etti ve ek potansiyel destek katmanları sağladı.

RSI, aşırı alım bölgesinden biraz geri çekilmiş olsa da, fiyatın konsolide olabileceğini gösteriyor, başka bir yükseliş girişiminden önce. Solana, mevcut yörüngesini korur ve kritik 149 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalırsa, token önceki direnç seviyelerini test edebilir. Ağ ücretlerinde ve kullanıcı faaliyetlerindeki sürekli artış, genellikle token değerinde devam eden bir yükselişi önceden haber verebilir ve Solana’yı potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yönlendirebilir.

Solana ekosistemi, meme coin çılgınlığının tam ortasında daha fazla ilgi gördükçe, tokenin değerini güçlendirebilir, daha fazla yatırımcıyı cezbetebilir ve kendini besleyen bir değer artış döngüsüne yol açabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Solana, mevcut faaliyet seviyelerini korur ve teknik sorunlardan kaçınırsa, token istisnai bir konumda olacak ve 2021’de gördüğümüz değerleri yeniden kazanacaktır.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?