Mart 28, 2024

O Altcoin’in Fiyatı Yakın Kısa Zamanda %300 Artmak için Harekete Geçti!

Qredo fiyatı uzun vadeli bir direnç çizgisinin üzerine çıkarak yükseliş sinyallerinin gerçekleşme ihtimalini arttırdı. Fiyat kısa-orta vadeli bir zaman içerisinde %300’e varan bir ralli gerçekleştirme potansiyeline sahip.

QRDO fiyatı Ocak 2023’ten bu yana uzun vadeli azalan direnç çizgisinin altında işlem görüyor. Direnç çizgisinden gelen birkaç retten sonra, altcoin fiyatı 26 Şubat – 3 Mart 2024 haftasında direnç çizgisinin üzerine çıktı.

Gerçekleşen kırılma, çok yüksek işlem hacmine sahip bir boğa yutan mum çubuğuyla gerçekleşerek bir trend değişime işaret ediyor. Geçen hafta, grafik bu çizgiyi destek olarak başarıyla teyit etti. Bu, bir kırılmadan sonra yaygın bir sinyaldir ve genellikle yükseliş trendinin devam etmesine olanak sağlar.

Haftalık RSI göstergesi önemli bir yükseliş sapması oluşturdu ve 50’nin üzerine çıkarak boğaların kontrolü yeniden ele geçirdiğini gösteriyor.

Fiyat yükselmeye devam etmesi halinde %283,91’e kadar çıkarak 0,24 dolarlık uzun vadeli direnç bölgesine ulaşabilir. Burası uzun vadeli azalan direnç çizgisinin oluştuğu yerdir.

Qredo fiyatı %300'e varan yükseliş için harekete hazır

Günlük grafik, Qredo fiyatının 19 Mart 2024’te 0,05 dolarlık önemli destek bölgesinden yukarı sıçradığını ve bir sabah yıldızı formasyonu oluşturduğunu gösteriyor. Bu, genellikle bir düzeltmenin sonunda görülen bir yükseliş formasyonudur.

Ayrıca, 24 Şubat 2024’ten bu yana oluşan yükseliş yapısını korumayı başardı. Günlük RSI göstergesi 50 seviyesini geri aldı ve yukarı doğru eğimlenerek toparlanma olasılığını destekledi.

Bu nedenle, Qredo fiyatı önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesine 0,09 dolara yükselebilir.

En olası senaryo, Qredo fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 0,09 dolar ve daha yüksek olarak 0,24 dolar seviyesinde bulunuyor.

QRDO fiyatı günlük mumu 0,05 dolar bölgesinin altında kapatırsa yükseliş görünümü geçersiz olabilir.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?