Haziran 14, 2024

O Altcoin Yatırımcılarına Dev Kâr Müjdesi: Yeni Zirve Bekleniyor


Toncoin fiyatı şu anda sektörde dikkat çekmeye devam ediyor. TON, yazının kaleme alındığı an itibarıyla 8.04 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Bu yükseliş, son 24 saat içinde kaydettiği %6.42’lik ve geçen hafta boyunca elde ettiği %7’den fazla büyümenin ardından geldi.

Toncoin’in bu güçlü yükselişi, onu piyasa değeri bakımından dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak sağlamlaştırdı. IntoTheBlock (ITB) verilerine göre bu ralliden en çok faydalananlar şu anda kârda olan 21.490 TON cüzdan adresi oldu.

Toncoin’in yolculuğu, yılın başından bu yana istikrarlı bir büyüme ile dikkat çekiyor. On-chain verilere göre, bu kripto para birimi kısa bir süreliğine de olsa XRP’yi geride bıraktı ve bu nadir performans itici gücü olarak değerlendirildi. Varlığın popülaritesi, hızla büyüyen sosyal mesajlaşma uygulaması Telegram ile olan bağlantısı sayesinde güçlenmeye devam ediyor.

Son 24 saat içinde işlemleri %245 oranında artan TON balinalarının yanı sıra, TON’un barındıran The Open Network (TON) da Notcoin ve Hamster Kombat gibi kullanıcı odaklı projelere ev sahipliği yapıyor. Bu projeler, kullanıcı teşviki açısından büyük avantajlar sunan Play-2-Earn (P2E) oyunları olarak tasarlanmıştır.

Bu oyunlara ve vaat edilen ödüllere erişim TON gerektirdiğinden, bu durum coine olan talebi artırmış ve onu parlamaya itmiştir.

Telegram’ın büyüme projeksiyonu, platformun yakında bir milyar kullanıcıya ulaşabileceğini öngörüyor. Bu platform büyüdükçe, diğer Web3 projeleri de bu platformda risk almayı ve TON talebini sürekli olarak artırmayı düşünebilir.

Mevcut görünümü göz önüne alındığında, orta ve uzun vadede TON için 10 dolarlık bir fiyat hedefi de oyunda kalmaya devam edecek.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?