Mart 22, 2024

O Altcoin Yatırımcıları için Airdrop Müjdesi: Alması Çok Kolay!

Yapay zeka oyunlarına adanmış bir blok zinciri platformu olan NIM Network, Genesis Rolldrop (airdrop) programını duyurdu. Bu programla birlikte girişim, 90 milyon NIM token arzının %9’luk bir kısmını, 500.000’den fazla uygun cüzdana airdrop olarak dağıtacak. Bu cömert airdrop, platformun büyüyen ekosistemine ve topluluğuna katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Air drop kapsamı oldukça geniş:

  • Staker’lar: Dymension (DYM) üzerinde stake yapan cüzdanlar, 50 milyon NIM’lik önemli bir paya sahip olacak.
  • Oyun Toplulukları: Parallel, Pirate Nation, AI Arena ve TODAY The Game gibi oyun topluluklarının üyeleri de airdrop’tan faydalanabilecek.
  • NFT Sahipleri: Pudgy Penguins, 9dcc ve WolvesDAO gibi NFT’lerin sahipleri de airdrop kapsamında değerlendirilecek.
  • Topluluk Katılımcıları: Ocean, Olas Network ve Gitcoin gibi altyapı ve topluluk bağış toplama projeleriyle etkileşime giren bireyler de airdrop’a katılabilir.

Kolay Katılım:

Katılımcılar, Celestia ve Dymension‘ın geçmişteki airdrop’larında olduğu gibi, tahsisatlarını önceden görebilecekler. Tokenler, herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan doğrudan uygun cüzdanlara gönderilecek.

Dymension ile Entegrasyon:

NIM Network, Cosmos altyapısı içinde öncü bir modüler blok zinciri olan Dymension üzerinde konuşlandırılan ilk RollApp olma özelliğine sahip. Dymension’ın RDK aracıyla geliştirilen RollApp’ler, Dymension Hub’ın güvenlik, likidite ve bağlantı avantajlarından yararlanan uygulama zincirleridir. Bu entegrasyon, tüm RollApps’lerin daha geniş Dymension Hub’ın avantajlarından yararlanabilmesini ve birden fazla uygulamada kullanıcı deneyimini kolaylaştırmasını sağlar.

NIM Network, Genesis Rolldrop ile yapay zeka oyunları alanında önemli bir adım atıyor. Bu program, platformun büyümesini teşvik etmenin yanı sıra, geniş bir kitleye ulaşmasına ve kullanıcıları arasında güçlü bir topluluk oluşturmasına yardımcı olacak.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.