Nisan 1, 2024

O Altcoin Meteorik Yükseliş için Harekete Hazırlanıyor!


Son güncellenme : 01.04.2024 - 21:10

Kripto para sektöründe birçok varlık tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) yakın seyirlerini sürdürürken, Solana (SOL) özellikle kritik bir direnç seviyesini kırarak düşüş trendinden kurtulduktan sonra aynı seviyelere ulaşmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Özellikle, Solana kısa bir süre önce alçalan trend çizgisini aşarak 195 dolarlık direnci geçti ve CryptoJelleNL adlı kripto analisti tarafından 1 Nisan’da paylaşılan gözlemlere göre, “bugünün ani düşüşünde” destek olarak onaylandı.

Solana Fiyat Tahmini

Kripto uzmanının da belirttiği gibi, bu durum, Solana’nın 6 Kasım 2021’de ulaştığı 259,96 dolarlık ATH’sine çok yakın olan ve mevcut fiyatından %27,34’lük bir artışı temsil edecek olan 250 dolar seviyesine doğru meteorik bir yükselişin başlangıcı olabilir.

solana fiyatı yeni rekora doğru ilerliyor

Solana şu anda 196,33 dolar seviyesinden işlem görüyor; bu da son 24 saatte %0,06 gibi çok küçük bir düşüş, önceki yedi günde %3,84’lük bir kazanç, aylık grafikte %52,22’lik bir ilerleme ve son verilere göre bu yıl %93,09’luk daha önemli bir artışa işaret ediyor.

Son dönemde Solana’nın ilerleyişi, Ethereum’un (ETH) işlem hacminden sürekli olarak daha iyi performans gösteriyor. Özellikle, Solana’nın işlem hacmi, en son 1 Nisan’da Ethereum’un 9,55 milyar dolarına karşılık 75,15 milyar dolar olarak gerçekleşen ağındaki stabilcoin işlem hacminin artmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bu, Solana’nın giderek artan popülaritesini ve kullanıcılar arasındaki talebi yansıtabilir.

Sonuç olarak, piyasa değerine göre kripto sektörünün şu anda dördüncü en büyük varlığı olan Solana’nın tahmin edilen yüksekliklere fırlayabileceği görülmektedir. Ancak, SOL fiyatını kesin olarak tahmin etmek zor olabilir. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması ve Solana ile ilgili herhangi bir haber veya gelişmeyi takip etmesi önemlidir. Bu şekilde, yatırımcılar daha bilinçli ve bilgiye dayalı kararlar verebilirler.

Kaynak : Finbold

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?