Mart 22, 2024

O Altcoin Hafta Sonuna Hazır: Yeni Bir Yükseliş Dalgası mı Geliyor?

Cardano, kripto piyasasında dikkat çeken bir performans sergilemeye devam ediyor. Fiyat son 24 saatte %9’luk bir artışla 0,63 dolara yükselerek dikkat çekti.

Federal Açık Piyasa Komitesi’nin (FOMC) faiz kararına ilişkin kararını açıklamasıyla birlikte tüm kripto piyasası olumlu bir ivme kazandı. Ancak Cardano , diğer kripto paralara kıyasla daha yavaş bir toparlanma gösteriyor. Geçen hafta %20’lik bir düşüş yaşadıktan sonra, son 24 saatte bir miktar toparlanma yaşandı.

ADA’nın fiyatındaki bu durgun yükselişe rağmen, X’teki analistler ADA için olumlu bir görüş belirtmeye devam ediyorlar.

Ssebi gibi bazı analistler, ADA’nın yakın zamanda yeni bir trende girebileceği umuduyla dip seviyelerinin alınabileceğini düşünüyorlar.

Bu geri çekilme henüz tamamlanmamış olabilir. Bitcoin muhtemelen 60.000 doları görecek ve ADA da 0,55 doları yeniden test edecek gibi görünüyor. Bu seviyelerden ADA alımını artırıyorum; çünkü böylesi bir düşüşü bir daha yaşama şansımız olmayabilir.

CoinCodex’e göre, Cardano’nun yeni zirvelere ulaşmadan önce birkaç fiyat düşüşü daha yaşaması muhtemel.

“Önümüzdeki 30 gün içinde ADA’nın fiyat tahmini, son 30 gün içindeki olumlu ve olumsuz eğilimlere dayanıyor. Bu projeksiyonlara göre, ADA 28 Mart 2024 tarihinde 0,590373 dolara gerileyerek %6,17 değer kaybedecek.”

Platform, bu hafta ADA’nın %0,88’lik bir düşüşle 0,623659 dolara gerileyebileceğini öngörüyor.

“Cardano fiyat tahminimize göre, bu hafta ADA’nın 0,629221 ile 0,623659 dolar arasında işlem göreceği tahmin ediliyor. Eğer Cardano daha yüksek değerlere ulaşırsa, 25 Mart 2024’e kadar %0,88 düşüşle 0,623659 dolara gerileyecek.”

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?