Nisan 13, 2024

O Altcoin Düşüşlere Meydan Okuyarak %150 Fırlamayı Başardı! Potansiyeli Yüksek


SafeMoon yakın zamanda yayınladığı V2 sürümüyle birlikte %150’nin üzerinde bir fiyat yükselişi kaydetmeyi başardı. Krito para piyasası arada geçen zaman zarfında dalgalanma kaydetse de söz konusu altcoin dikkat çekmeyi başardı.

SafeMoon V2’nin bu güçlü performansının ardındaki en önemli nedenlerden biri, topluluktan gelmeye devam eden destek oldu. Bu kararlı destek, Shiba Inu’da gözlemlenen ve sahiplerinin piyasadaki düşüşlerin ortasında kararlı kaldığı davranışı yansıtmaktadır.

Tıpkı Shiba Inu gibi SafeMoon V2 de piyasadaki dalgalanmalar karşısında dayanıklılık göstererek yatırımcılara güven aşıladı ve büyüme yörüngesini güçlendirdi.

SafeMoon İşlem Hacmi Yükseliyor

V2 lanmanıyla birlikte gelen fiyat yükselişi bir yandan da işlem hacmini yükseltmeyi başardı. Bu hem artan ilgiye hem de artan yatırımcı faaliyetine dikkat çeken önemli bir metrik. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere olumlu görünümün devam etmesi fiyata da önemli bir katkı sağlamaya devam edebilir.

SafeMoon V2’nin türev hacmi de Shiba Inu’da tanık olunan eğilimi yansıtacak şekilde önemli ölçüde artmıştır. Bu durum, yatırımcıların piyasa belirsizliğinin ortasında bile V2 için aktif olarak türev ticareti yaptığını ve tokenin cazibesini ve dayanıklılığını daha da güçlendirdiğini göstermektedir.

Son başarıları baz alan uzmanlar altcoin‘in gelecekteki beklentileri konusunda iyimser. Birçoğu tokenin yakın gelecekte yeni fiyat zirvelerine ulaşmasını beklerken, bazıları büyüme yörüngesinin devam edebileceğini ve daha fazla kilometre taşının önünü açabileceğini öne sürüyor.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?