Mart 22, 2024

O Altcoin Alipay ile Güçlerini Birleştiriyor: Web3 için Heyecanlandıran Gelişme!

Avalanche (AVAX) adlı akıllı sözleşme platformu, Çin dijital ödeme platformu için yeni bir web3 tabanlı hediye çeki programını destekliyor.

Avalanche, açıklamasında hediye çeki programının Güneydoğu Asya’daki gıda ve içecek satıcılarını ve tüketicilerini hedeflediğini belirtiyor. Akıllı sözleşme platformu, Alipay’in satıcı sipariş çözümü Alipay+ D-store ve ödeme firmasının ortak e-cüzdanları ile iş birliği yapıyor.

Ethereum (ETH) rakibi olan Avalanche, özellikle partner platformlarda markalı minigames tamamlayan yerel süt çayı alıcılarına, e-cüzdanlarına web3 özellikli çekler alacaklarını ve bunları satın alma işlemlerinde kullanarak indirim alacaklarını belirtiyor.

“Çekler, bölgedeki 10 popüler süt çayı markasının 500’den fazla mağazasında süt çaylarında %50’ye varan indirimler sağlıyor ve devam eden 2,000’den fazla mağaza ile genişlemeye devam ediyor.”

Program, iki bölümlü bir konseptin ilk aşamasını temsil ediyor. İkinci aşama, Filipinler, Singapur, Malezya, Tayland ve bu ülkelere turist olarak gelen Çin vatandaşları da dahil olmak üzere 100 milyon daha fazla kullanıcıyı dahil etmeyi hedefliyor.

Avalanche, programın tüccarların müşterilerle ilişkilerini geliştirebilecekleri ve yeni gelir kaynakları yaratabilecek web3 çözümlerini test etmelerine izin vereceğini söylüyor.

“Ayrıca, Alipay+ D-store’un Web3 özellikli çeki programı, dijital koleksiyonlar ve diğer blockchain destekli özellikler kullanan diğer markalar ile iş birliği yapma olasılığını da açıyor.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?