Nisan 5, 2019

Novogratz: “LTC’yi Sat, BTC Al”

Bu haftanın başında, popüler kripto kişisi Mike Novogratz, kriptoların büyük ölçüde abartıldığına inanırken Litecoin‘in son zamanda yaşadığı fiyat rallisini anlayamadığını söyledi.

Tartışmalı yorumlar, Goldman Sachs’ın eski ortağı olan ve Galaxy Digital ticari bankanın Ceo’su ve kurucusu olan Novogratz popüler kripto para birimi Litecoin hakkında konuştu.

Novogratz yorumlarında, Litecoin’in geçen yılın Haziran ayından bu yana en yüksek fiyatına ulaştığı gün geldi dedi.

Ve Twitter’da şöyle yazdı:

“Altın 8.5 trilyon dolarlık piyasa değerine sahiptir. Gümüş’ün değeri 15 milyar dolar bu %0.17’ye denk geliyor. BTC 90 milyar dolarlık bir tavana sahip.  LTC’nin değeri 5.7 milyar dolar bu da %6.4’dür.  Gümüş en azından endüstriyel üretim için kullanışlı. LTC, Bitcoin için yüceltilmiş bir test ağıdır. Bu ralliyi anlayamıyorum. LTC’yi satın, BTC alın. “

CryptoGlobe, Novogratz’in yukarıdaki tweet’te söylemeye çalıştığı şeyi şöyle anlattı: “Gümüşün piyasa bonosu, altının piyasa bonosunun % 0,17’si olduğundan, Litecoin’in piyasa bonosunun, Bitcoin’in piyasa bonosunun %6.4 olması pek bir şey ifade etmiyor.

Novogratz, Litecoin’in Bitcoin için sadece “yüceltilmiş bir test ağı” olduğundan, böylesine üst seviye bir değerlemenin hak edilmediğini ve bu nedenle 8 şubat’ta başlayan ve son birkaç haftadır Litecoin’in güçlü fiyat rallisi tarafından kandırıldığını düşünüyor.

Kaynak:cryptodaily

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?