Mart 25, 2019

Novogratz: BTC 20 Yıl İçinde Altın Piyasasını Ele Geçirecek


Galaxy Digital‘in kurucusu olan Mike Novogratz, Bitcoin‘in geleceği hakkında konuştu. Novogratz, Bitcoin‘in önümüzdeki 20 yıl içinde altın piyasasını ele geçireceğine ancak bunun yakın zamanda olmayacağını belirtti.

CoinMarketCap’e göre, şu anda altın piyasasının Bitcoin’in 70.9 milyar dolarlık kapitalizasyonuna karşı 7.5 trilyon dolar değere sahip olması dikkat çekiyor.

Morgan Creek Digital’in kurucusu Anthony Pompliano ile konuşan Novogratz, kurumsal yatırım edinmenin zaman meselesi olduğunu vurguladı. “Kurumsal para, zaman alsada sonunda kripto para piyasasına gelecektir“.

Goldman’ın tahvil tokenlerinin etrafında büyüdüğünü biliyorum. Henüz bir şey yapmıyorlar, ancak gerçekten hazırlanıyorlar ve araştırma içindeler”.

Novogratz, Bitcoin’in büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtiyor ve yatırımcılara ilk dijital para birimini portföylerine eklemelerini tavsiye ediyor.

Novogratz, EOS’un kurucusu olan Brendan Blumer’in yayınladığı manzaraları yansıtıyor. Ayrıca, Bitcoin’in 20 yıl içinde altının yerini alacağınıda dikkatle belirtiyor.

Novogratz’in dediklerini dikkate alarak baktığımızda, şu anda altının toplam piyasa değeri yaklaşık 7.5 trilyon dolar değerinde, Bitcoin ile karşılaştırırsak arada çok büyük bir fark var ancak Bitcoin’in bu 20 yıl içinde nasıl gelişeceği ve ne duruma geleceği bilinmez.

Kaynak:fxstreet,cryptodaily

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?