Nisan Ayında Alınabilecek En İyi Üç Meme Coin: Listede 2024’ün Yıldızları da Var!


Kripto para piyasası, meme coin fiyatlarının yükselmesiyle birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Nisan ayına sayılı günler kala, birçok yatırımcının gözü meme varlıklara erken yatırım yapmak için fırsat aramakta. BOOK OF MEME (BOME), Dogwifhat (WIF) ve BONK, 2024 yılında potansiyel kârlar için izlenecek en iyi adaylar arasında yer alıyor.

Book Of Meme (BOME)

Solana ağında yer alan yeni meme coin Book of Meme (BOME) fiyatı artan son varlıklardan biri oldu. Basın zamanında, BOME geçtiğimiz hafta %21,95 arttı ve Mart ayı boyunca varlık yaklaşık %1500 yükseldi. BOME 0,01415 dolardan işlem görüyor ve Nisan ayında daha da yükselme beklentisi olan varlıklardan biri.

Book of Meme birçok kişiden yüksek beklentilere sahip. Varlık yeni olsa da güçlenmeye devam ediyor. Potansiyel yükseliş için ilk hedef, mevcut seviyelerden önemli bir artışı temsil eden 0,0328 dolar. Bununla birlikte, bazı spekülatörler daha da iyimser ve piyasa koşullarının elverişli kalması halinde ufukta 0,387 dolara kadar bir ralli olabileceğini öne sürüyor.

BONK

Solana tabanlı BONK da dikkat çeken meme coin’lerden biri olmaya devam ediyor. Performansı BOME ve Dogwifhat (WIF) gibi varlıklarınki kadar yüksek olmasa da Mart ayında çok iyi bir performans gösterdi ve yıl sonuna kadar 10 kat artış göstermesi bekleniyor.

Solana yükselişteyken, meme coinleri de yükseliyor. BONK bugün %5,59, Mart ayında ise %100’ün üzerinde artış gösterdi. BONK sahibiyseniz Nisan ayını izlemek ilginç olacak, çünkü meme coin çoğalmaya devam edebilir.

Dogwifhat (WIF)

Solana tabanlı bir diğer meme coin Dogwifhat da bu listenin olmazsa olmazlarından. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere WIF de kârlı bir Nisan ayı görebilir. WIF Mart ayında %689 artarak 3 doları aştı. Şu anda WIF 2,70 dolardan işlem görüyor, ancak bunun nedeni yalnızca bugün yaşanan hafif bir düzeltme.

Token, son zamanlarda kayda değer bir fiyat yükselişi göstererek yatırımcıların keşfetmesi ve elinde tutması için önde gelen bir meme coin olarak gücünü ortaya koydu.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?