“NEO, Trendini Devam Ettirebilirse %70 Artışa Şahit Olabilir”

Çin’in Ethereumu olarak da bilinen ve önde gelen köklü kripto paralardan NEO, son zamanlarda ciddi yükseliş trendlerini yakaladı. Bu yükseliş trendi tam olarak kırılma seviyesinin üstünde yer alıyor. Eğer bu trendi kaybetmeyip boğa koşusuna devam edebilirse analistlere göre %70’lik muazzam bir zıplayış yakalayabilir. Ancak bunun için direnç seviyesinin üzerinde kırılmayı yakalaması gerekiyor.

NEO, bu haftaki trend seviyesinde yaklaşık 17.7 dolar seviyelerinden işlemde. Geçtiğimiz haftalardaki düşüş seviyesi destek noktasını sonuna kadar zorluyor. Hal böyle olunca çoğu yatırımcının ilgisini çekmeyi de başardı. Ayrıca 16,5 dolarlık bir diğer alt destek noktasının grafiklerde, yükseliş trendi içerisinde oluşan “yükselme kanalı” içerisinde alt destek olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum trendi korumasında çok önemli ve trendi aşması içinde NEO’ya güç veriyor.

Oluşan yeni “yükseliş kanalı” boğanın devamlılığıyla beraber bir önceki alt destek olan 16.5 doların devamında 22.5 dolara ve üst destek noktasından itibaren ise yaklaşık 28,5 dolara kadar ivmelenebileceği görülüyor. Ancak unutulmaması gereken bir diğer durum, direnç kırılma seviyesi olan 16.5 doların altına inmesi durumunda kısa vadede 13,4 dolara uzun vadede ise yaklaşık 9 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşamasına da sebep olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.