NBA Takımı İçin Ethereum Tabanlı Oyuncak Koleksiyonu

Sacramento Kings NBA basketbol takımı, CryptoKaiju ile bir ortaklık kurduğunu bildirdi.

16 Ekim tarihli bir basın açıklamasında, Sacramento Kings, Ethereum merkezli Kaiju oyuncaklarının yaratıcısı CryptoKaiju ile yeni bir işbirliği yaptığını açıkladı. Kaiju oyuncakları, halka açık bir blockchain üzerinde tamamen izlenebilir olan dünyanın ilk vinil oyuncaklarıdır. Her biri, bir NFC etiketi aracılığıyla bağlanır bu sayede tahsilâtınızın kanıtını ve azlığını kanıtlamaya yardımcı olur. Şirketler, 2019-2020 basketbol sezonunda 100 adet sınırlı sayıda Kaiju oyuncağından hediye edecek.

Her biri farklı olan oyuncaklardan 15 tanesinde, diğerlerinin yanı VIP turları ve imzalı ürünler gibi benzersiz bir deneyim veya ödül verilecek. Sacramento Kings CTO’su Ryan Montoya konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu ürünler ile birlikte, taraftarlarımıza yepyeni ve eşsiz bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Taraftar ile etkileşim konusunda her zaman yeni alternatiflere bakıyoruz. Bu yeni iş birliği anlaşması da, bize gerçekten büyük katkı sağlayacaktır.”

Bu NBA takımının kripto para dünyasına ilk adım atışı değil. Büyük kripto para ödeme işlemcisi BitPay ile yapılan ortaklığın ardından, NBA basketbol takımı 2014 yılında takım mağazası için Bitcoin’i (BTC) kabul eden ilk spor takımlarından biri olmuştu. Bu önderliği takip eden diğer takım ise Dallas Mavericks oldu ve benzer şekilde Bitcoin’i kabul etmeye başladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.