Şubat 25, 2023

%73 Mümkün: Popüler Analist Bitcoin Rallisi İçin Tarih Verdi 

Popüler kripto analisti Kaleo, özellikle bir sonraki BTC halving etkinliği yaklaşırken, önümüzdeki aylarda 40.000 dolarlık bir BTC fiyatının kaçınılmaz olduğuna inanıyor. Buna ek olarak analist Bitcoin’in (BTC) 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor.

40.000 dolar bir mıknatıs

Merakla beklenen sıradaki Bitcoin (BTC) boğa koşusu, profesyonel bir teknik analiz uzmanına göre çok yakında kendini gösterebilir. Takma adlı kripto stratejisti Kaleo, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki günlerde, haftalarda veya aylarda %73’ün üzerinde patlayacağını iddia ediyor. Analist tahmini Twitter üzerinden paylaştı.

Basın zamanında 23.013 işlem gören Bitcoin’in 40.000 dolar veya muhtemelen daha yüksek bir seviyeye fırlayacağına inanıyor. Geniş çapta takip edilen uzmana göre, Bitcoin için “40 bin dolar bir mıknatıs”.

Bir sonraki Bitcoin boğa koşusu

Bunun ötesinde Kaleo, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını tahmin ediyor ve olası bir katalizör olarak bir sonraki Bitcoin Halving etkinliğine dikkat çekiyor.

“…işte sonraki Halving boyunca yol haritanız. Yeni ATH’ler çok yakında. Çok uzak görünebilir ve çok zor gibi gelebilir ama her şey göz açıp kapayıncaya kadar olacak.”

Ancak analist, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine tek yönlü bir yükseliş beklemiyor. Paylaştığı tabloya göre, Bitcoin, kilit desteğinin olduğu 23.000 dolar seviyesine geri düşmeli ve ardından, bir sonraki Bitcoin Halving etkinliğinden sonra 2024’ün sonlarında ve 2025’in başlarında 40.000 dolarlık direnci kırmak için ivme kazanmalı.

Kısa vadeli Bitcoin (BTC) fiyatı

Bunların yanında Kaleo, kısa vadeli tahmini de paylaştı. Analizine göre, şu anda 25.000 dolarda hafif bir dirençle karşılaşan Bitcoin, sonunda bunu aşacak ve önümüzdeki birkaç gün içinde 30.000 dolar seviyesine ulaşacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?