Eylül 13, 2022

Multi Milyoner Robert Kiyosaki’den Kripto Çağrısı!

“Rich Dad, Poor Dad” kitabının yazarı ve ünlü Bitcoin yatırımcısı Robert Kiyosaki, okuyucularına gönderdiği bir e-posta bülteninde kripto para birimlerine bir an önce aşina olunması gerektiğine dikkat çekti.

Ünlü multi milyonerin tahminine göre, mevcut dolar odaklı ekonomik sistemin çöküşüyle ​​birlikte tüm piyasalarda büyük çaplı bir çöküş yaşanıyor. Ünlü yazar, düşüşün mevcut dünya düzeninin dönüşümüne yol açacağını ve kripto para birimlerinin zafer kazanma şansına sahip olduğunu belirtiyor.

Kitlesel kripto benimseme tezini savunan Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase arasındaki ortaklıkla ilgili son haberleri de aktardı. Yazara göre, en büyük ve en güçlü kurumun Coinbase ile ortak olması, dijital para birimlerinin uzun vadede bizimle olduğu anlamına geliyor.

Kiyosaki, ayrıca, Wall Street dünyasından ve ABD hükümetinden karanlık oyuncular tarafından kripto para birimlerinin kurumsallaştırılmasının da piyasa hakkında mümkün olan en kısa sürede eğitim alma ihtiyacına işaret ettiğini söylüyor.

Kiyosaki ve kripto

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Robert Kiyosaki, özellikle son aylarda Bitcoin hakkındaki görüşlerini düzenli olarak paylaşıyor. Örneğin ünlü yazar daha önce Bitcoin ticareti yaptığını ancak değerine inanmadığını belirtmişti. Bitcoin 1.100 dolara düştüğünde kripto para birimlerine uzun vadeli yatırım yapmakla ilgilendiğini belirtti.

Daha sonra yazar, 2013 yılında öngördüğü piyasaların büyük çöküşünün neredeyse geldiğini ve dijital para birimleri yardımıyla zengin olma zamanının yaklaştığını da söyledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?