Aralık 22, 2019

Monero (XMR) Düşüşte

Monero (XMR), Cumartesi günü en kötü performans gösteren altcoinlerden biriydi. XMR / USD yaklaşık %4 değer kaybetti. Monero’nun piyasa değeri 790 milyon Dolar olarak kaydedilmiş, günlük işlem hacmi ise günlük değerlere göre 109 milyon Dolar olarak kaydedilmiştir.

Birçok küresel kripto para borsası gizlilik odaklı paralar konusunda dikkatli olduğundan Monero son zamanlarda baskı altında.

Siber güvenlik şirketinin geliştirme uzmanlarından Sophos, Smominru, DarkCloud ve Hexmenis olarak da bilinen bir kripto para birimi olan botnet MyKingz’in, Taylor Swift’in görüntüleri ile kötü amaçlı bir yazılımı yaydığını keşfetti. Kötü amaçlı EXE dosyası JPG’de gizlidir. İlk bakışta, popüler bir pop şarkıcısının sıradan bir resmine benziyor, ancak daha yakından bakmak kötü amaçlı yazılım içeriğini ortaya koyuyor.

Ek olarak, Bitbay ve Poliniex son bir ay içinde Monero’yu listelerine ekledi. Daha önce, OKEx benzer bir karar almıştı.

Monero İçin Teknik Tablo

Aşağı yönlü harekete başladıktan sonra, satışlar ile 18 Aralık’taki düşük seviyesi olan 44.00 Dolar seviyesine çekilmesi bekleniyor. Bu hamle, Monero’yu Aralık 2018’den bu yana en düşük seviyeye düşürecek ve piyasaya daha fazla ayı (düşüş trendi) getirecek.

Artan yönde, ilk düşüş baskısını azaltmak için psikolojik sınır olan 50.00 Dolar’a doğru bir iyileşme görmemiz gerekecek. Yola çıktıktan sonra, artış 51.50 Dolar ve 55.80 Dolar yönünde devam edebilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?