Eylül 1, 2023

Yatırımcılar Dikkat: Milyonlarca Dolarlık Altcoin’in Kilidi Ağın İlk Destekçileri için Açılıyor!


Kripto izleme platformu Token Unlocks’a göre, dolaşımdaki arzın %5’ine tekabül eden 35,6 milyon SUI token’ının kilidi iki gün içinde açılacak. 3 Eylül’deki kilit açma işlemi yaklaşık 18,7 milyon dolar değerinde ve neredeyse tamamen ağın ilk destekçileri için ayrılmış durumda.

SUI topluluğunun resmi Twitter hesabına göre, toplam miktarın 35 milyonu SUI’nin Aktif Katkıda Bulunanlar ve Erken Destekçiler (ACES) programı için açıldı. Program, SUI geliştiricisi Mysten Labs tarafından bu yılın başlarında, SUI discord üyeleri tarafından mainnet lansmanından önce yapılan katkıları ödüllendirmek amacıyla duyurulmuştu.

Aynı zamanda Token Unlocks’tan alınan veriler, SUI’nin staking teşvikleri için ayrılan token tahsisini artırarak 967.740’tan 1 milyon SUI’ye, yani yaklaşık 540.000 dolara yükseltmeyi planladığını öne sürdü.

SUI topluluğunun Twitter hesabına göre, SUI ağı 1 Eylül’de, ağın beş milyon aktif hesap başarısıı kutlamasından sadece üç gün sonra 6 milyon aktif hesaba ulaştı. Ekip, SUI’nin kullanıcı tabanını sadece 14 gün içinde 3 milyondan 5 milyona çıkardığını bildirdi. Ek olarak son birkaç hafta içinde sürekli olarak haftada 1 milyon aktif hesap kaydettiğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SU I geçen haftadan bu yana BTC karşısında %26 oranında yükseldi. Bitcoin’in son zamanlardaki dalgalı performansına kıyasla SUI’nin güçlü bir performans sergilediği söylenebilir. Şu anda SUI 0,5 dolaran işlem görürken, piyasa değeri %8 artarak 403 milyon dolara ulaştı.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?