Mart 15, 2023

Milyarlarca Meme Coin Coinbase’e Taşındı: Neler Oluyor?

İflas eden kripto para verme şirketi Voyager, 270 milyar Shiba Inu (SHIB) Coinbase’e transfer etti.

Blok zinciri güvenlik şirketi PeckShield, daha önce iflas başvurusunda bulunan Voyager’ın son 24 saat içinde Coinbase’e 27,7 milyon dolar değerinde varlık aktardığını tespit etti. Bu büyük transfer, 270 milyon dolar değerinde 3 milyar Shiba Inu token, 17,000 Ethereum (ETH) ve 12 milyon Voyager token (VGX) içeriyor.

Etherscan.io verileri, Voyager’ın 3.053.700 dolar değerinde 270.000.000.000 SHIB’i bilinmeyen bir cüzdana gönderdikten sonra hepsini “Coinbase 10” etiketli Coinbase ile ilişkili bir cüzdana taşıdığını belirtti.

Shiba Inu transfer

Büyük transferin ardından, iflas eden kripto borç verme platformuyla ilişkili cüzdan Voyager’a 38.376.519 dolar değerinde 3.393.149.342.541 kaldı.

Voyager Shiba coin

Voyager büyük miktarda Shiba Inu’yu Coinbase’e ilk kez taşımıyor. Daha önce 16 Şubat’ta Voyager, 3,4 milyon dolar değerinde 250 milyar Shiba Inu token’ı Coinbase’e taşımıştı. Bundan önce, 2 Şubat’ta, iflas eden kripto borç veren, 270 milyarlık üç işlemde 90 milyar SHIB’i Coinbase, Kraken ve Binance’e aktardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şirket şu ana kadar 67,54 milyon dolar değerinde 5,62 trilyon SHIB sattı. Dağıtım birçok farklı borsa ile gerçekleştirilse de satışlar Coinbase üzerinden gerçekleştirildi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?